2733
2734
عنوان

آخه شن بازی۵۰۰ میلیون جایزه داره؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2916 بازدید | 194 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دعواها تموم نمیشه انگار ... بابا 6 میلیون بنده خدا رای اورد اینقدر همیشه و از اول بی نقص کار کرد&nbs ...

بعضیا دق و دلی اینکه خوزستانیا بهشون بدی کردنوسره من میخوان خالی کنن😐😐😐😐😐😐

واقعا سطح فرهنگیشون  پایین به هنر چنین سختی میگن چشم چشم دو ابرو 😑😶😐۶ میلیون نفر ک الکی نیس حتما کارش خوب بوده حالا انگار اگ عبادی جایزه رو نمیبرد میدادنش ب اسی ک انقدر ناراحته

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
بعضیا دق و دلی اینکه خوزستانیا بهشون بدی کردنوسره من میخوان خالی کنن😐😐😐😐😐😐

متوجه نشدم خوزستانی ها بدی کردن ؟ .... اخه کلا هر مسابقه ای خب طرفدار های خاص خودشو داره ولی اینکه میان دعوا میکنن و توهین خیلی زشته واقعا مسابقه تموم شده همه راضی اینهمه رای اونوقت بازم میخوان سلیقه های شخصی رو تحمیل کنند

مهم اول و دوم شدن نبود، اینا دیده شدن و استعدادشون کشف شد و مسیر زندگیشون عوض شد...من یکی که اصلا تو رای دادن به کجایی بودن بچه ها فکرم نکردم و به خانم عبادی و محمد زارع رای دادم و برا جفتشون هم بابت مقامشون خوشحالم

ولی الان که نظرات بعضی دوستان رو در مورد استانا میخوندم تا مغز استخونم تیر کشید که چقد کوته فکری و تعصب تو ایران اسلامی وجود داره...کاش روزی بیاد که مردم سرزمینم فرهنگ غنی که داشتن رو به یاد بیارن...

خدایا دلمو آروم کن...
2740

وااااای بچه ها چقد بیراهه رفتین به خدا

چه ربطی داره قومیت ها و شهرها به نتیجه مسابقه؟؟؟؟

والا اولا که همه ایران جنوبی ها رو دوسدارن خودم ک عاشق لهجشونم 

ولی خب چون اکثر رای دهنده ها احتمالا خانم بودن و احساساتی خب به خانم عبادی رای دادن که بنظرم اصا جالب نبود

نقاشی با شن سالهاست که داره انجام میشه فقط موضوعاتی ک انتخاب میکرد چون احساس برانگیز بود برنده شد هر کاری هم کهدبرای هر کسی بچه های سرطانی یا هرچی انجام داده به خاطر دلش بوده و حتما خیرش رو توو زندگیش میبینه 

اما همه مزه این چند ماه و مسابقه در این بود که محمد برنده میشد

میدونم کارای بهتراز محمد توو همه سیرکها انجام‌میشه اما خب خودش واقعا دوسداشتنی بود و خیلی دوسداشتنی خیلیییییی

وااااای بچه ها چقد بیراهه رفتین به خدا چه ربطی داره قومیت ها و شهرها به نتیجه مسابقه؟؟؟؟ والا اولا ...

خب خداروشکر اونم محمدهم جایزه خوبی برد

مزه این مسابقه ها تو همین اتفاقای غیر منتظره س

بابا ولمون کنین با این محمد زارع- هنری نداشت که- همه اونایی که توی سیرک کار میکنن صد برابر ازین واردتر هستن- نمیدونم چرا مردم از تیریپ لاتی خوششون میاد- اتفاقا خانم عبادی خیلی هم هنرمند هست-با دست نمیشه به این سرعت و دقت نقاشی کشید-من هیچ کدوم رو نمیشناسم ولی زارع حقش بود چهارم بشه