2733
2734
عنوان

آخه شن بازی۵۰۰ میلیون جایزه داره؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2916 بازدید | 194 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خدایی دختران نینجا و اونی که خودشونواول تخمین زده بودن کلا قانون جذبو بردن زیر سوال خخخ درنتیجه هرچه دلم خواست نه ان میشود هرچه خدا خواست همان میشود،،،،

به کوچکی گناه نگاه نکن بنگرچه کسی را نافرمانی میکنی...
کلا ایران با جنوبی جماعت مشکل دارن. مشکل اینجاست.. حالا اگر از تهران بود میدیدم چقد خوشحال بودین.. خ ...

من شمالیم ولی خیلی جنوبیارودوسدارم بنظرم خیلی مهربدن وبامحبتن 

تهرانم ک تهران سابق نیس عزیزم ۹۹درصدازهمین اطرافن 

وخدایی که بشدت کافیست
2731

خدایی بعضیا در حق فاطمه عبادی دارن بی انصافی میکنن که میگن با برانگیختن احساسات رای جمع کرد

خب اون کارش همین بود دیگه هر سری یکی از دغدغه های مردم و بازگو میکرد با نقاشی انصافا خانم حرفه ای و خلاقی هست

کلا ایران با جنوبی جماعت مشکل دارن. مشکل اینجاست.. حالا اگر از تهران بود میدیدم چقد خوشحال بودین.. خ ...

ایرانیا کلا باهمه چی مشکل دارن . اگه زارع هم برده بود میگفتن چرا برده . اصلا احترام به نظر دیگران  وجود نداره . 

2738
چی بگم واله یکی اونور نزدیک بود قورتم بده من گفتم خوزستانیا دستا بالا😒😒انگار قراره نصف پول رو  ...

خود پسره انقدر ناراحت نیست😂

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

[QUOTE=102030805]ایرانیا کلا باهمه چی مشکل دارن . اگه زارع هم برده بود میگفتن چرا برده . اصلا احترام به نظر دیگران&nb ...[/QUO هرکدومشون راهی واسشون تعیین شد ک بنظرم موفق هستن در آینده. انشالله همشون موفق باشن

شن بازي😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)
2706