2733
2734
عنوان

آخه شن بازی۵۰۰ میلیون جایزه داره؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2916 بازدید | 194 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شن بازی!!!

خدایی شن بازی بود! 

بیاید ماهم شن بازی کنیم اگه انقدر راحته

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن
2728

اونی که زن و شوهرا تو ساحل قلب میکشن اول عقدشون میذارن پروف مطمینا ۵۰۰ ملیون جایزه نداره ولی این داره

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2738

500 میلیون رو بدن به شما قول میدین نگین این زنه؟ من اصلا صدا و سیمای مزخرف رو دنبال نمی کنم ولی به کار بردن "این زنه" اصلا جالب نیست :)

مَرد هستم، همین...                                                                                                                              پرسیدند ادب از که آموختی؟ گفت: از کاربران نی نی سایت.

خواهرجان پولویکی دیگ گرفته تموم شده رفته چداحرص میخوری 

بعدش چرافک میکنی ۶میلیون وپونصدنفرادم ک رای دادن همشون تحت تاثیراحساسات شدن ؟؟.این خانومه تونیمه نهاییم رایش ازبقیه بیشتربود.ب رای مردم همیشه احنرام بزاریم جون همیشه حقوب خق داررسوندن 

وخدایی که بشدت کافیست
صرف شن بازی نبود که. دغدغه های اجتماعی و مشکلات مردم رو خیلی زیبا رو بیان کرد. 

اره فقط احساست مردم رو درگیر کرد تا رای جمع کنه درسته کارش عالی بود ولی به اندازه زارع زحمت نکشیده بود