2737
2734
یعنی من هم موندم چجوری به این سرعت خودشون اکانتشون پا میشه....‌مثلا با یکی صحبت می کردم و بعد ۲دقیقه ...

وقتی ترکید نی نی یار۱ انلاین بود😶

کاربر قدیمی هستم.عضویت: 1398/04/10. کاربری قبلیم ترکید😭😭😭😭 کاربری قبلیم خوشیخت1فقیر2 بود😪 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اخه طرف حتی یه تاپیک هم نزده بود.....یعنی نی نی یار ها این وقت شب با چه حقوقی خدمت می کنن🤤🤤

😲😲😲😲

کاربر قدیمی هستم.عضویت: 1398/04/10. کاربری قبلیم ترکید😭😭😭😭 کاربری قبلیم خوشیخت1فقیر2 بود😪 
اخه طرف حتی یه تاپیک هم نزده بود.....یعنی نی نی یار ها این وقت شب با چه حقوقی خدمت می کنن🤤🤤

اونوقتم میرن تو تاپیک نی نی یار اعلام میکنن 

هر کدوم شیفتی کار میکنن دیگه همشون همیشه انلاین نیسن که

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!
2740

بچه ها شگون نداره پشت سر ترکیده حرف زدن 🤣😂

متفرق شین 

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!
ای گندش بزنن این شانس ما رو

مث اینکه طرف خیلی مهم بودا  

مث اینکه طرف خیلی مهم بودا    

اره خیلی مهم بود برام...حرفاشو باور نکردم ‌...و قبلش گفته بود دوس دارم که با یه ماشین با ۳۰۰ تا سرعت بزنم جایی و خودکشی کنم....قبلش نزدیک ۲۰۰۰ نفر حرفشو کسی در مورد خودش باور نکرده بود ...