2737
2739
اره خیلی مهم بود برام...حرفاشو باور نکردم ‌...و قبلش گفته بود دوس دارم که با یه ماشین با ۳۰۰ تا سرعت ...

عجب  

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره....برای همین میگم گندش بزنن به این پاک کردن کاربری توی ۱ دقیقه

😅کاش اون بود میپرسیدیم ساقیش کیه اخه باسرعت۳۰۰

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!
😅کاش اون بود میپرسیدیم ساقیش کیه اخه باسرعت۳۰۰

اخه وقتی پشت فرمونی دیگه مهم نی که با ۱۰۰ تا میزنی یا با ۳۰۰ تا....‌.‌‌۳۰۰ فقط یه استعارس......فک کم اینی که میگم میشناسی....چون خودتم توی تاپیکش بودی ظهری

2731
اخه وقتی پشت فرمونی دیگه مهم نی که با ۱۰۰ تا میزنی یا با ۳۰۰ تا....‌.‌‌۳۰۰ فقط یه استعارس......فک کم ...

واقعا؟؟؟

کدوم؟من که از صبح نیومدم 🤔

واقعا؟؟؟ کدوم؟من که از صبح نیومدم 🤔

مطمئنی.....اون که میگفت پدرم کارمنده بانکه و مادرم هم کارمنده ....و سه تا بچه ایم .ولی با من مث سگ ها رفتار می کنن....و میگفت که یه لندکروز داریم و یه تونه ویلایی که ماهی ۱۰ میلیون تون اجارش می دیم .......و پدرش کتکش زد بود و مادرش هم باهاش خیلی بد رفتاری می کرد....ولی می گفت چون مادرم دوس نداره بریم اون خونه ویلایی و میگه پسر های اونجا دنبالت می افتن برای همین توی اپارتمان زندگی می کنیم و می گفت گوشیش ایفون ایکس بوده ولی مادرس گوشیش رو شکسته.........ولی به نظر من و ۲۰۰۰ نفر از کاربرهای دیگه ....کلا حرفاش متناقض بود و انگار سر هم کرده......ولی این اخر شبی فهمیدم حرفاش درست بود چون اون افسردگی که می گفت رو داشتش هنو

مطمئنی.....اون که میگفت پدرم کارمنده بانکه و مادرم هم کارمنده ....و سه تا بچه ایم .ولی با من مث سگ ه ...

شایدم بودم

الان چون حالم خوب نیس اصلا حضور ذهن ندارم 

2740