2733
2739

همیشه برام سوال بوده.به نظرتون کار خاصی میکنن؟چیز خاصی استفاده میکنن؟  ژنتیکیه یا به سبک تغذیه شون ربط داره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من شنیدم برنج و با پوستش درست میکنن🤔

میشه برای سالم به دنیا اومدن دخترم و سلامتی خودم صلوات بفرستید ؟ لایک کنید منم براتون بفرستم مرسی مهربونا 🥰امیدوارم بعد از ۹ سال بتونم توی آغوشم بگیرمت و بهت شیر بدم مطمعنم خدا تو رو دوباره بهم داده اینبار قلبت سالمه بدنت سالمه انشالله😓

ژنتیکه.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۲/۹، وزن فعلی 81/3, وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2740

بخاطر غذاشونه گمونم 

خیلی گیاهی و دریایی میخورن 

ما فقط گاو و گوسفند و مرغ بیچاره رو میخوریم 😔

استارتر در مورد مشکلش با همسرش میگه بعد خیلی ها میگن بی محلی کن خواهررر😐 خیلی دوست دارم در جواب اینا این جمله معروف و بگم : ای که عزرائیل بهت محل بذااااره خواااهر 😁

اون آب برنجی که ما تو ابکش کردن میریزم دور اونا همونو میخورن..من شنیدما..تغذیه شون خیلی خوبه و همچنین اب و هوام تاثیر داره..تو ساری خودمونم اکثرا زیباهستن و سفید..

کنارم هستیو آما دلم تنگ میشه هرلحظه💜
شما ۱ سال سبزیجات بخور ورزش کن آرایش پوست نکن یوگا کار کن همون میشه.

ینی اونا اصلا فست فود یا سرخ کردنی نمیخورن؟ آخه همشون بلا استثنا پوست و موی قشنگی دارن