2733
2734
عنوان

چرا ژاپنی ها و کره ای ها پوست و موی صاف و زیبایی دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 29434 بازدید | 92 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قطعااااااااا ب ژنشون ربط داره ولی دقت کردی شمالیام پوستشون خوبه؟؟ به خاطر اب و هوای مرطوب  کره ام دقیقا اب و هواش مثل شمال ماس و اینکه 24 ساعت در حال خوردن سبزی و غذاهای دریایین ن مث ما :////

2728
اون آب برنجی که ما تو ابکش کردن میریزم دور اونا همونو میخورن..من شنیدما..تغذیه شون خیلی خوبه و همچنی ...

منم رشت هستم اینجام اکثرا سفید پوستن ولی پوست و موی ژاپنیا یه چیز دیگه س

اخه توی پیج های دکترهای پوستشون که ببینی خیلی دارن که پوستشون افتضاحه.  من فکر می کردم همممممه شون پوستشون خیلی خوب و اصلا پوست بد ندارن.

البته خیلی هم دیدم پوستشون عالیه و مثل پوست بچه هست

این کاربری دست پونصد شونصد نفر است.  

پوست و مو هر دو ژنتیکی هستن. به تغذیه و آب و هوا هم‌مربوطه.

ولی دو تا مورد دیگه هم هست. اول این که‌پوست همشون خوب نیست. اینایی که‌ما می بینیم هنرپیشه و خواننده هستن. تو خیابون پوست بد و جوش دار و لکه دار هم‌می شه دید.

دوم این که آرایش شدیدا رایجه. حتی بین آقایون و با مواد و روشایی که بقیه ی دنیا نداره و اجرا نمی‌کنه. اونجا در مورد زیبایی یه سختگیری خاصی هست. اصلا خوششون نمیاد پوستشون لک یا جوش داشته باشه. می‌پوشوننش.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
2740

ی جایی خوندم راز سلامتی و جوونی کشورهای آسیای شرقی..خوردن اب گرم ب صورت ناشتا هستش..این اب گرم میشه توش چن قطره اب لیمو تازه یا همراه کمی نمک خورده میشه. خوردن 4 لیوان توصیه شده که ب نظرم ی کم سخته ولی من دو لیوان رو میخورم.

بخاطر غذاشونه گمونم  خیلی گیاهی و دریایی میخورن  ما فقط گاو و گوسفند و مرغ بیچاره رو میخ ...

چرا بیچاره ؟؟

غذای دریایی جون نداره ؟؟

اونارم میکشن میخورن دیگه !! 

بعد از کلی کنکاش فهمیدم : توی زندگی با احمق بحث نکنم.
ی جایی خوندم راز سلامتی و جوونی کشورهای آسیای شرقی..خوردن اب گرم ب صورت ناشتا هستش..این اب گرم میشه ...

من اینو شنیده بودم فکر کنم تو طب سنتی هم هست .البته خیلب سخته انجام دادنش 

کاش همین الان خدا میگفت هرچی تو بخوای .

به خاطر رطوبت بالاى هوا، برنج، غذاهاى دريايى و سبزيجاتى هست كه مى خورند. خيلى هم مردم آرومى هستند. ژنشون هم موثره. مراقبتهاى پوستيشون هم خيلى خوبه. پوست بد و خراب و پرجوش هم دارن.

انسان تا زمان مرگ می‌آموزد و رشد می‌کند.