2733
2734
عنوان

بیاین ازهزینه های عجیب غریبی که میکنین یا اطرافیانتون میکنن بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 711 بازدید | 68 پست
ما تقریبا هفته ایی ۵۰۰ تا۷۰۰ غذای بیرون میخوریم

شما کلا لاکچری  چقد مثل دختر دبستانیا پز داشته هاتو میدی حالم بدشد.من داشته هام اصلا به چشمم نمیاد  

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما کلا لاکچری  چقد مثل دختر دبستانیا پز داشته هاتو میدی حالم بدشد.من داشته هام اصلا به چشمم نم ...

وا

چقدر شما حسودی عزیزم

یکم چشمتو باز کن

به دیده باز ببین

وگرنه خودت از حسادت اذیت میشی

تو خیابون ماشین خوب ببینی حالت خراب میشه

واست بده

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2731

دوراز جون بعضیا، ی عده ازشون عقده وحقارت میباره

باش بابا تو خوبی...

امثال ما واستاترم بد🤣🤣🤣

صبر تلخ است...ولیکن بَرِ شیرین دارد...⚘خدای خوب ومهربونم،از تو درخواست میکنم،ک توبهترین اجابت کننده ای🌸از توکمک میخوام،ک توبهترین یاری رسانی🌱ازتورزق حلال میخوام،ک توبهترین روزی رسانی🌻خدای خوب ومهربون مراقب همه ی مامانا وتودلیاشون باش🌸
شما کلا لاکچری  چقد مثل دختر دبستانیا پز داشته هاتو میدی حالم بدشد.من داشته هام اصلا به چشمم نم ...

عزیزم گفتم از خرجای عجیب تون بگین ایشون گفتن .هدفی نداشتن که

خدایا ابر میفرستی بارون نمیدی؟خوبه منم وضو بگیرم نماز نخونم؟😕
2740

این برای من عجیبه شاید برا بقیه نباشه خانواده خودم مثلا هزینه زیاد برا شکمشون میکنن :/// مثلا هر روز باید غذا با گوشت قرمز یا مرغ داشته باشیم برنج نپزیم  ایراد میگیرن :/// هرچیم بهشون میگم مامان بابا این پولارو حروم نکنین حالا گوشت نخورین نمیشه نمیفهمن :/  

وا چقدر شما حسودی عزیزم یکم چشمتو باز کن به دیده باز ببین وگرنه خودت از حسادت اذیت میشی تو خیاب ...

به خاطر اسمت باهات کل نمیندازم کوچولو دلت به رستوران خوش کن.تواصلا میدونی من چ خونه زندگی ای دارم!  

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
برادرشوهر کوچیکم تو این گرونی هر چهار پنج ماه ماشینش رو عوض میکنه😕

خوشبحالش 😂واقعا از کجا پول میارن منکه هرکار میکنم فقط پول برباد میدم 😂

خدایا ابر میفرستی بارون نمیدی؟خوبه منم وضو بگیرم نماز نخونم؟😕
2706