2737
2739
عنوان

بیاین ازهزینه های عجیب غریبی که میکنین یا اطرافیانتون میکنن بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 711 بازدید | 68 پست
دختر عمم از روز اول زایمانش ی معلم خصوصی زبان برا بچش گرفت ماهی  18 میلیون  البته امارات ز ...

وا😂😂😂بچه تازه متولد شده رو درس میداد😂😂😂😂این جدید بود

خدایا ابر میفرستی بارون نمیدی؟خوبه منم وضو بگیرم نماز نخونم؟😕
ما تقریبا هفته ایی ۵۰۰ تا۷۰۰ غذای بیرون میخوریم

شما چرا فکر کردی خرج خییلی غیر عادییه پول غذاتون در هفته؟!  واقعا جاش بود اینو بگی؟!  به خاطر خودت میگن تو چهار تا جمع اینطوری صحبت کنی فقط تمسخر و ترحم نصیبت میشه!  و نشون دهنده ی فقر و دروغ یا تازه به دوران رسیدگیه!  

به ترتیب اول خدا برام مهمه ، بعد خانوادم : (پدر،مادر،خواهرم، پسرم (هاپوم مینی🐶) بعد خودم و بعد خالم 👪🏼👩‍👩‍👦 علایقم : عاشق طبیعتم🏞🏝🏕🌊 ، بچه ها👶🏼🧒🏼 ، حیوانات 🐶🐈🐎🐵، برف🌨❄☃️ و باران 🌦☔🌧، نجوم🌌🔭 🪐🛸🚀🌙📡🌠☄ ، سفر 🛩🧳🚂، خرید🛍👠📦💄💸 ، روانشناسی 📖🔍🗃، موزیک 🎼🎶🎧🎸، فیلم 🎬📽🖥 ،رانندگی به خصوص در شب 🚙🚘🌜🌚 شکلات و شیرینی🍭🍩🍰🍫🎂🧁🍬تمیزی 🛁🧴🧺🧻🧼🪥🧽🚿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وا😂😂😂بچه تازه متولد شده رو درس میداد😂😂😂😂این جدید بود

قبل حرف زدن مغزتو ب کار بنداز ن پولدار بودن اون منو بالا میبره ن خرج و مخارج اون واس من میشه ک دهنتو وا میکنی ب تمسخد 

تمام وقت اورده بود خونش ک یکی با بچش انگلیسی حرف بزنه مثل بچه خارجیا ک از اول مادر باهاش انگلیسی حرف میزنه 

ما پنج ساله پیش با پسر خاله ی نامزدم و خانومش که در عرض یک سال پولدار شده بودند و کل داراییشون یک 206 بود که در عرض یک سال این سرمایه به یک میلیارد رسید و هیچ کسم نمیدونست به چه طریقی،  رفتیم بیرون کافی شاپ!  اینها یک بار رفته بودن اسکی!  و همسر من گفت بریم ببنیم قیکت چوب اسکی چقدره و تازه اونها مخالفت میکردن!  اقا رفتیم قیمت بگیریم،  پننج سال پیش هشتاد و پنج میلیون دادن تو تا ست اسکی کامل خریدن،  امدیم بیرون!  من و میگی   

به ترتیب اول خدا برام مهمه ، بعد خانوادم : (پدر،مادر،خواهرم، پسرم (هاپوم مینی🐶) بعد خودم و بعد خالم 👪🏼👩‍👩‍👦 علایقم : عاشق طبیعتم🏞🏝🏕🌊 ، بچه ها👶🏼🧒🏼 ، حیوانات 🐶🐈🐎🐵، برف🌨❄☃️ و باران 🌦☔🌧، نجوم🌌🔭 🪐🛸🚀🌙📡🌠☄ ، سفر 🛩🧳🚂، خرید🛍👠📦💄💸 ، روانشناسی 📖🔍🗃، موزیک 🎼🎶🎧🎸، فیلم 🎬📽🖥 ،رانندگی به خصوص در شب 🚙🚘🌜🌚 شکلات و شیرینی🍭🍩🍰🍫🎂🧁🍬تمیزی 🛁🧴🧺🧻🧼🪥🧽🚿
2731

پسر خاله شوهر خیلی پولدارن برای بچشون پرستار خارجی گرفتن که به زبان انگلیسی با بچشون حرف بزنه که زبانش خوب شه ، و صبح تا شب در اختیارشونه و حقوق به دلار میدن بهش ، البته بچه کانادا دنیا اومده

قبل حرف زدن مغزتو ب کار بنداز ن پولدار بودن اون منو بالا میبره ن خرج و مخارج اون واس من میشه ک دهنتو ...

وا تو عقلت چجوری کار میکنه با این حرفات واقعا ؟فک کنم کلا رد داده ای اومدی بگی مام اره داریم. .خب خوشبحال دخترعمت یا حالت همون 😂😂😂خدایی از کجا در میاری و چجوری ؟اینقدم تخیل برات خوب نیس.به مامانش بگو بره زبان یاد بگیره. خودش با بچش حرف بزنه . میبنی ادمی که دروغ میکه مث خر لو میره.  در ضمن من تمسخر نکردم اون موقع برام جالب بود حالا داستان تخمی تخیلی بیش نیس . برو خدا روزی تور جای دیگه بده

ما پنج ساله پیش با پسر خاله ی نامزدم و خانومش که در عرض یک سال پولدار شده بودند و کل داراییشون یک 20 ...

تازه هنوز لوازم خونشون و تکمیل نکرده بودن و خونه ی بزرگی کرایه کرده بودن که یک سومشم پر نکرده بود!  

ما پنج ساله پیش با پسر خاله ی نامزدم و خانومش که در عرض یک سال پولدار شده بودند و کل داراییشون یک 20 ...

اهوم اسکی واقعا ورزش گرونیه. رمز موفقیتشون چی بوده خدایی   

2738
پسر خاله شوهر خیلی پولدارن برای بچشون پرستار خارجی گرفتن که به زبان انگلیسی با بچشون حرف بزنه که زبا ...

الان ایران هستن؟