2737
2734
عنوان

بیاین ازهزینه های عجیب غریبی که میکنین یا اطرافیانتون میکنن بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 711 بازدید | 68 پست

خب عزيزم درامدها و سطح اجتماعي هر فردي با ديگران متفاوته،مخصوصا الان كه قيمتا گرون شده و اگه يه برند خوب بخواي بالاي ٢٠ ميليونه،من خودم ست كالسكه اي كه دو سال پيش خريدم ٥ ميليون الان،٢٠ ميليونه،

پسرم❤️عشق من❤️ دختر نازم....بي صبرانه منتظرم بياي تو بغلم🤗🤗🤗
خرجایی که دوماد احمقمون واسه رفیقاش میکنه دستبند ۱۵تومنی خواهرمو فروخت خرج دوستاش کرد واقعا گاهی اوق ...

خواهرت جرش نداد؟

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

خوشبحالشون😔 ما هر چی میکشیم از بیپولیه .. لعنت ب بیپولی زندگیو زهر میکنه واسه ادم

💗تروخداواسهخوشبختیم  و خوب شدن دست نامزدم صلوات بفرستین ولاههبدجورمحتاجدعاتونم💗
با این ریال ایران کلا هزینه هامون عجیب شده... کاهو میخریم دونه ای ۳۰ هزار تومن😂😂😂 ایران نیست ...

خخ فک کن اصن ریال نیس . والا منم دیونه میشم 😂کجایی

خدایا ابر میفرستی بارون نمیدی؟خوبه منم وضو بگیرم نماز نخونم؟😕
خواهرت جرش نداد؟

ن دیگه یه احمقی مثل شوهرش،بعش میگیم قبل اینکه بچه بغل برگردی طلاق بگیر گوش شنوا نداره،منکه سوختم واسه اون۱۵ تومن کاش دوسش شوهر من بود حداقل میزاشتیم رو پول پیشمون ی خونه بزرگتر میگرفتیم😭

والا من ی زنم  
2706