2737
2739
من نباید ترشی بخورم واییییی شکم مگه میزاره میخورم یه خاطر بی ربط رفته بودیم خونه مادرشوهرم بوی ج ...

چقد بد. منم باردار بودم رفتم بیمارستان عیادت جاری اتاق شخصی گرفته بود ۳ پرس ماهی شکم پر با مخلفات اوردن اتاقش ۱ساعت اونجا بودم دریغ از ی تعارف اومدم خونه ماهی درستیدم ولی اون ماهی همیشه تو ذهنمه بنظرم خیلی خوشمزه بود

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹

تو حسرت خيلي از غذاها كه پسرم نميتونه بخوره و بچه هاي ديگه ميخورن😞پسرم الرژي داره به خيلي از غذاها😞

پسرم❤️عشق من❤️ دختر نازم....بي صبرانه منتظرم بياي تو بغلم🤗🤗🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چراااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟گریم گرفت برات چقدر نامرد بودن

نمیدونم 

اصلا تعارفم نزدن کاسه ابگوشت گذاشت جلو ما و خودشون جوجه زدن

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
2738
نمیدونم  اصلا تعارفم نزدن کاسه ابگوشت گذاشت جلو ما و خودشون جوجه زدن

نکنه شوهرت چیزی گفته؟شایدم میخواستن ادبتون کنن که بی خبر نرین خونشون

زندگی تجربه شب پره درتاریکی ست    زندگی چیزی نیست که لب طاقچه ی عادت از یاد من وتو برود🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
وای واقعا چجورازدلشون میاد

آره من خودم رو خانوم باردار حساسم.چون خودم خیلی برام پیش اومده

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
اره هستم. واقعن؟؟ نمیدونستم اماده میفروشن. ممنون👍

آره من تو هایپر استار باکری و ایران مال دیدم

زندگی تجربه شب پره درتاریکی ست    زندگی چیزی نیست که لب طاقچه ی عادت از یاد من وتو برود🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
نمیدونم  اصلا تعارفم نزدن کاسه ابگوشت گذاشت جلو ما و خودشون جوجه زدن

تو هم خوردی؟؟!!!😡😡😡

خدایا بهت گفته بودم عاشقتم؟؟؟؟خدایا شکرت هزار هزار هزار هزارااااااان بار😍😍😘😘
2706