2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نباید ترشی بخورم واییییی شکم مگه میزاره میخورم یه خاطر بی ربط رفته بودیم خونه مادرشوهرم بوی ج ...

چراااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟گریم گرفت برات چقدر نامرد بودن

خدایا بهت گفته بودم عاشقتم؟؟؟؟خدایا شکرت هزار هزار هزار هزارااااااان بار😍😍😘😘
2728
من نباید ترشی بخورم واییییی شکم مگه میزاره میخورم یه خاطر بی ربط رفته بودیم خونه مادرشوهرم بوی ج ...

چه بی احترامی بزرگی کردن بهت...تو هم هیچی نگفتی یعنی ؟؟؟!!!..من بودم لب ب آبگوشت مونده نمی زدم...

سَلامُ لِلَّذینَ اُحُبُّهم عَبَثًا...
دلم میخواد سوشی بخورم پولش اصن مهم نیس کسی رو ندارم باهاش برم. تو خونه هم نمیشه که درست کرد😣

عزیزم اگه تهرانی برو هایپر استار وهایپرای بزرگ دارن برای خودت بخر یه بسته

زندگی تجربه شب پره درتاریکی ست    زندگی چیزی نیست که لب طاقچه ی عادت از یاد من وتو برود🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
2740

یک ساله رژیم دریغ یه ذره لاغر شدن هیی حالا وللش 

توی بستنی شیرینی پیتزا کیک شکلاتی لعنتی شکلات پشمک   

صبحانه را میتوان با دسر عاشقانه های شیرین میل کرد...وقتی الکی حواسم را پرت روزنامه خواندن کنم و از فنجان تو چایی بنوشم و بعد با کلی اب و تاب بگویم:  عجیب است...چقدر چای امروز خوش طمع شده...!                                            چشمانت به خنده بیفتد ولقمه نیمه گاز زده ام را از دستم بگیری                                                         و بگذاری دهانت و بگوویی:عجیب تر اینکه نان و مربای امروز هم طمع هیجان انگیزی دارد و هضم،این مزها های ه عجیب،بوسه ای میخواهد که که از ابتدای صبح روی لب های جنابعالی دارد زبان درازی میکند!!                                                                                  بابا تیکر رژیمه ،من مجردم هنوز شوهرم کجا بود که حامله بشم بابا                                                                                   
گناه 😂

خیلی😢

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
نه زیاد نخور زردی می گیره

ویارم خوراکی شور هستش،بعضی اوقات آنقدر دلم میخواد که نمیتونم جلوی هوسمو بگیرم

خدایا بهت گفته بودم عاشقتم؟؟؟؟خدایا شکرت هزار هزار هزار هزارااااااان بار😍😍😘😘

چقدر زشت!!!! شما هم هیچی نگفتین؟؟؟؟ 

زندگی تجربه شب پره درتاریکی ست    زندگی چیزی نیست که لب طاقچه ی عادت از یاد من وتو برود🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒