2733
2739
عنوان

نظر سنجی اسم پسرانه

303 بازدید | 34 پست

لطفا از گزینه ها انتخاب کنید🌸

تعداد رای : 37
نظرسنجی
یونس
2
5%
صدرا
18
48%
ابراهیم
2
5%
حسین
15
40%
میشه واسه خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستید♥️

حسین بهترین اسم دنیاست

منم ان شاءالله باردارشم پسرباشه اسمشو میذارم حسین....

به تعدادآدمهایروی کره ی خاکی،تفاوت فکر و نگرش وجود دارد!!پس این را بپذیر:کسی که تفکرش باتو متفاوت است انسان دیگریست....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
ببخشیدا ولی اگه یونس و ابراهیم بذارید بچتون شما رو نمیبخشه این اسما مال زمان پدربزرگامون بوده

البته نظر هر کس محترمه !

ولی لطفا فقط تو نظر سنجی شرکت کنید

نمیخوام دونه دونه پاسخ بدم 

میشه واسه خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستید♥️
2738
حسین بهترین اسم دنیاست منم ان شاءالله باردارشم پسرباشه اسمشو میذارم حسین....

بهترین اسم نداریم...همه‌ی اسما زیبا هستن...چون هرکسی سلیقه‌ای داره...خیلی این لفظ بهترین و زیباترین اسم بده..چون همه‌ی اسما به نوبه‌ی خودشون قشنگن..

♡[خدای من همان خدای حیوانات است...🐾❤]♡..هرجا ببینم حیوونی رو دارن آزار میدن یا دربارش بد میگن برام مهم نیست که طرف کیه منم باهاش بد برخورد می‌کنم،حتی اگه بشه میزنمش..:)..تا وقتی حیوانات هستن منم هستم☺😁وجودم به وجود اونا وصله...❤😍همه‌ی زندگیم حیوانات هستن...با عذابشون منم عذاب میکشم و با خوشبختی اونا خوشبختم‌..❤نفسم بند نفس‌های حیوانات است🐾💜 مرغ مینام هم نفس و عمرمه...اسمشم آقا مانی🙄❤🕊

من اسم مذهبی و عربی اصلا دوست ندارم و فقط اسم فارسی میپسندم..اما از بین اسامی مذهبی پسر ابراهیم و یوسف بهتره

♡[خدای من همان خدای حیوانات است...🐾❤]♡..هرجا ببینم حیوونی رو دارن آزار میدن یا دربارش بد میگن برام مهم نیست که طرف کیه منم باهاش بد برخورد می‌کنم،حتی اگه بشه میزنمش..:)..تا وقتی حیوانات هستن منم هستم☺😁وجودم به وجود اونا وصله...❤😍همه‌ی زندگیم حیوانات هستن...با عذابشون منم عذاب میکشم و با خوشبختی اونا خوشبختم‌..❤نفسم بند نفس‌های حیوانات است🐾💜 مرغ مینام هم نفس و عمرمه...اسمشم آقا مانی🙄❤🕊
2706