2733
2734
عنوان

نظر سنجی اسم پسرانه

303 بازدید | 34 پست

لطفا از گزینه ها انتخاب کنید🌸

تعداد رای : 37
نظرسنجی
یونس
2
5%
صدرا
18
48%
ابراهیم
2
5%
حسین
15
40%
میشه واسه خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستید♥️

حسین بهترین اسم دنیاست

منم ان شاءالله باردارشم پسرباشه اسمشو میذارم حسین....

به تعدادآدمهایروی کره ی خاکی،تفاوت فکر و نگرش وجود دارد!!پس این را بپذیر:کسی که تفکرش باتو متفاوت است انسان دیگریست....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ببخشیدا ولی اگه یونس و ابراهیم بذارید بچتون شما رو نمیبخشه این اسما مال زمان پدربزرگامون بوده

البته نظر هر کس محترمه !

ولی لطفا فقط تو نظر سنجی شرکت کنید

نمیخوام دونه دونه پاسخ بدم 

میشه واسه خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستید♥️
2738
حسین بهترین اسم دنیاست منم ان شاءالله باردارشم پسرباشه اسمشو میذارم حسین....

بهترین اسم نداریم...همه‌ی اسما زیبا هستن...چون هرکسی سلیقه‌ای داره...خیلی این لفظ بهترین و زیباترین اسم بده..چون همه‌ی اسما به نوبه‌ی خودشون قشنگن..

♡[خدای من همان خدای حیوانات است...🐾❤]♡..هرجا ببینم حیوونی رو دارن آزار میدن یا دربارش بد میگن برام مهم نیست که طرف کیه منم باهاش بد برخورد می‌کنم،حتی اگه بشه میزنمش..:)..تا وقتی حیوانات هستن منم هستم☺😁وجودم به وجود اونا وصله...❤😍همه‌ی زندگیم حیوانات هستن...با عذابشون منم عذاب میکشم و با خوشبختی اونا خوشبختم‌..❤نفسم بند نفس‌های حیوانات است🐾💜 مرغ مینام هم نفس و عمرمه...اسمشم آقا مانی🙄❤🕊

من اسم مذهبی و عربی اصلا دوست ندارم و فقط اسم فارسی میپسندم..اما از بین اسامی مذهبی پسر ابراهیم و یوسف بهتره

♡[خدای من همان خدای حیوانات است...🐾❤]♡..هرجا ببینم حیوونی رو دارن آزار میدن یا دربارش بد میگن برام مهم نیست که طرف کیه منم باهاش بد برخورد می‌کنم،حتی اگه بشه میزنمش..:)..تا وقتی حیوانات هستن منم هستم☺😁وجودم به وجود اونا وصله...❤😍همه‌ی زندگیم حیوانات هستن...با عذابشون منم عذاب میکشم و با خوشبختی اونا خوشبختم‌..❤نفسم بند نفس‌های حیوانات است🐾💜 مرغ مینام هم نفس و عمرمه...اسمشم آقا مانی🙄❤🕊
2706