2737
2739
عنوان

چطور بعضی ها با وجود بچه خونشون همیشا تمیزه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 919 بازدید | 55 پست
والادوتادختردارم ولی ازهمون کوچیکی عادتشون دادم خوردنیاشون فقط توآشپزخونه باشه وتمیزکاری روهرلحظه دا ...

خوشبحالت بابا

بیایید برای آمدنش کاری کنیم مرهمی باشیم بر دل غم دیده اش .با تو روح و روان من آرام میگیرد ای که نامت گره گشای غم هاست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیزم ولی خوب بالاخره ازاول اینجورنبودن کلی حرص خوردم تااینجوری تربیت شدن خودم پوست واستخون شد ...

وای اینجور هم خوب نیست منم اول اینجور بودم بعد دیدم اصلا فایده ای نداره برا کی تمیز کنم کسی نمیگه دستت درد نکنه 

بیایید برای آمدنش کاری کنیم مرهمی باشیم بر دل غم دیده اش .با تو روح و روان من آرام میگیرد ای که نامت گره گشای غم هاست 
وای اینجور هم خوب نیست منم اول اینجور بودم بعد دیدم اصلا فایده ای نداره برا کی تمیز کنم کسی نمیگه دس ...

منم تلاش میکنم درست بشم کاش یکم بیخیال بشم یه بنده خدایی قبلابودتوسایت روانشناس بودخیلی کمکم میکردتاوسواسم ازبین بره ولی خوب ادامه ندادم کارایی که میگفت

2728

تمیزی خوبه ها ولی نه به قیمت از خودت و وقت و برنامه های زندگیت گذشتن .هم اسراف در وقته هم اسراف در آب

یه بنده خدایی میگفت من نصفه شبا همرو میریختم بیرون تمیز میکردم تا صبح که شوهرم از سرکار بیاد وقتی میومد میگفتم خوبه تمیز شده میگفت تغییری نکرده الان رفته دکتر میگه چکار کردی با خودت کمرت مال یه کمر ۵۰ ساله 

من سه تا بچه دارم ولی خونم همیشه تمیز و مرتبه . اصلا حتی اگهکسی کاملا سرزده هم بیاد خونمون همه چیز سر جاش و تمیزه،هرروز هم نظافت میکنم،درواقع اصلا نمیزارم ب هم بریزه یا کثیف بشه ک بخام تمیز کنم،خونمم بزرگه.

💗💗💗
2740

بچه کوچیک چیه بابا من  به تنهایی روزی یه کامیون وسایل توهمه اتاقا خالی میکنم😂ی چندروزی رفته بودم مسافرت مامانم میگفت نبودی چقدر خونه تمیز بود😑😅

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
به نظر من خوبه مال منو ببینی چی میگی

بیاید بزارین یه خورده روحیه بگیرم 

هیچ راهی نداری فقط باید هی برداری بشوری 

خسته ام نشی

اونایی ک میگن بچه خوابید کار کنید والا همش دنبال جمع کردن و نگه داشتنشیم دیگر وقتی خوابه دوست داریم ب خودمون برسیم یا بخوابیم

......................................................................... 

ما وقتایم و خونمون تمیزه هیچکس نمیاد اما وقتی کسی همه سرزده میرسن همیشه همین اوضاعه حالا همه فکر میکنن ما اصلا نمیدونیم تمیزی چیه و همیشه خونه ریختس

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  

وای دقیقا مثل مال منه .ممنون دوست عزیز 

همش در ساییدن خونه ان

دوستم یه بچه یک سال و نیمه داره کف دستاشو نشون داد پوست پوسته و زبر شده بود.مادر شوهرشم تیکه میندازه بهش سر تمیزی.شوهرشم رو تمیزی حساسه.ولی خودش غر غرو و بداخلاق شده

دختره من ۲ سالشه امروز فقط ظرف شستمو ناهار گذاشتمو گوشت بسته بندی کردم ولی خونه ام یه کم ریخت و پاشه به شوهرمم گفتم خونه رو کمکم تمیز کنه اونم قبول کرده کلی هم مهربون شده ‌.وقتی جلوشون کار میکنی بیشتر درک میکنن.

2706