2733
2734

من هرچی جمع میکنم فقط یه روز تمیزه 

بیایید برای آمدنش کاری کنیم مرهمی باشیم بر دل غم دیده اش .با تو روح و روان من آرام میگیرد ای که نامت گره گشای غم هاست 

چون عین اسب کالسکه همش در حال اینور و اونور رفتنیم. :/

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچ کس

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2728

خونتو استاندار کن

بشین فکر کن ببین چیکار میتونی بکنی چه تغییراتی میتونی بدی که خونه بهم نریزه 

مثلا وسایل اضافی رو یا دور بریز یا بفروش یا ببخش

بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم

صبح تمیز میکنیم غروبم تمیز میکنیم من خودم روزی دوبار جاروبرقی میکشم 

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
2738

داییم همیشه میگفت هر دفعه که از جاتون بلند میشین مثلا میرین در باز کنین دستشویی میرین اب بخورین هررررکاری یه وسیله که سرجاش نیستو برداررین بزارین سرجاش هییییییچوقت دیگه کثیف نمیشه خونه حتی با بچه فقط کافیه یادت نره

فروش لوازم آرایش با قیمت مناسب 

موقع هایی ک خوابه باید کار کرد یا وقتی ک سیرش کردی و بازیش میاد بچه رو بدی به یه نفر دیگه تو به کارت برسی مهمترین چیزم اولللل نظم بعد تمیزی هرچی رو از جاییی برمیداری سر جاش بزار 

شبا حتما اشپز خونتو پاک کن

من اتفاقل بعد تولد دخترم مرتب تر شدم,تند تند جمع میکنم,الانم دوسالو نیمشه همیشه خونم مرتبه البته الان تمام اسباب بعزیاشو پخش کرده اما میزارم خوب بازیشو میکنه بعد جمع میکنم,روزی دوبار مربت میکنم صبح ها و شب ها

وای آخه بدم میاد یکی بیاد خونمون خونه کثیف باشه خجالت میکشم مخصوصا پیش مادر شوهرم اینا

بیایید برای آمدنش کاری کنیم مرهمی باشیم بر دل غم دیده اش .با تو روح و روان من آرام میگیرد ای که نامت گره گشای غم هاست 

ي شوهر مرتب و تميز دارن 

من ديروز خونه رو برق انداختم 

امروز پريود شدم تخت خوابيدم ناهار نپختم 

شوهرم اومد خونه شروع كرد ناهار پختن 

الان خونمو ببيني فكر ميكني چيزي ب اسم نظافت ب خودش نديده 

دستش درد نكنه غذا درست كرده ولي اگه خودم ميپختم كارم خيلي اسون تر بود تا جمع كردن كثيفياي خونه ك الان اون با ي اشپزي بوجود اورد

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
2706