2737
2734

من تو دوران عقدم اکثرا بی اعصابم بی حوصلم بیشنرشم بخاطر اینه که خسته شدم واقعا چجوری بعضیا انقد با انرژی هستن مشکلم دارن اما با حوصله هستن؟

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰😘🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

والا من اوایل ازدواج اینجوری بودم دکترم رفتم انقدر قرص اهن بهم دادن ک نگو اخر یه سیدی سرکتابمو باز کرد گف سحر داری اعتقاد نداشتما اما باطل کرد اصلا برگشتم به همون حال خوشم چ اتفاقای خوبی برامم افتاد

برای چیزی که پنج سال دیگه ارزشی نداره بیشتر از پنج دقیقه غصه نخور.😮‍💨.کانال دعا برای هرنوع مشکلی خیلی عالی و مجرب نذر کردم جواب گرفتم به بقیه هم معرفی کنم khodavakaenat@

چون بی حوصله بودن نتایج اصلا خوبی نداره

باید عادت کنی به پر انرژی بودن

وگرنه اتفاقات منفی جذب خودت میکنی

Don't ever let someone tell you, you can't do something. Not even me. You got a dream, you got to protect it. People can’t do something themselves, they want to tell you you can’t do it. You want something, go get it. Period.

ژنتتیکی هست 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

من اعصاب ندارم ولی صبح تاازخواب پامیشم اسپیرارو روشن میکنم خونه و کوچه رو میزارم رو سرم بزن و بکوب اینجوری لز اول صبح انرژی دارم تا شب 😅😁

اگر از عاشقـــیـــ گفتم      همیشه ازتو گفتم ...

من و برادر شوهرم صبح زود باهم می‌رفتیم دانشگاه، اون همیشه کسب و بی حوصله بود من کرم میریختم و مسخره بازی میکردم، همیشه میگه تو خیلی رو اعصابی صبح ها هم انرژی داری 🤣🤣🤣

2706