2737
2734
عنوان

الان بیمارستانم,بچم سقط کردن,مرده بود,دیدمش از یادم نمیره😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1329 بازدید | 93 پست
اره میرم خونه خودم,قبل اومدن هم احتمال میدادم اینجوری بشه همه جارو تمیز کردم و قد یه هفته کار ندارم

هرچیزی که خوشحال و شادت میکنه اونکارو انجام بده یا ادمایی که برات انرژی میزن رو باهاشون بشتر برو بیا از ادمایی که همش فاز غم میدن و از سقط و اینا حرف میزنن دوری کن . هورمونای یه زن خیلی بالا و پایین میشه مخصوصا بعد سقط پس حواستو جمع کن با کیا حرف میزنی چون واقعا یه حرف انقدر تاثیر داره تو روحیه ادم ببین اینجا اومدی چقدر تغییر کردی

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
من خودم می خوام سقط کنم 😔😪

نه نه اصلا نکن,برو تایپکای قبلو منو بخون از اون تایپک داستان عجیب یا واقعی فکر کنم از اون به بعدو بخون , خیلی خیلی پشیمون میشی به هر دلیلی سقط کنی خیلی پشیمون میشی

برای اینکه دختر نازم از تنهایی دربیاد یه صلوات میفرستی?😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
توانایی نگهداریشو ندارم 

نکن توروخدا,من ازت خواهش میکنم خواهرانه,واقعا پشیمون میشی,من فکر میکنم خدا دیگه بهم بچه نمیده,دیدمش موقع سقط همش جلو چشام,خواهرانه ازت میخوام نگهش داری,🙏🙏

2738
تا آخر عمرت پشیمون میشی بخاطر خودت سقط نکن

آره راس میگه,میدونی چقدر درد کشیدم ?مردم و زنده شدم,هزینه های دکتر و غیره بماند,قد زایمان خرج میکنی,خدا روزیشو میرسونه

مواظب خودت باش.  و الان باید روحیت قوی باشه تو ایشالا به زودی مامان مبشی و مطمئنم مامان خوب و م ...

فدات بشم,مرسی عزیزم خداکنه,

2706