2726

۷ هفته بود ولی من دلم خواست بگم بچم,بچم میشد دیگه,چندتا خانومم زایمان کردن وبچشونهی گریه میکنه و صداشونو که میشنوم قلبم درد میکنه واسه خودم هااا,خدا اونا رو سالم نگه داره واسه پدر مادرشون,صدای اذانو شنیدم دلم گرفت,خدایا منو ببخش و مبادا این نعمتتو ازم دریغ کنی بعدها,همش تقصیر خودمه

برای اینکه دختر نازم از تنهایی دربیاد یه صلوات میفرستی?😘

عزیزم مال من هفته ۳۱بودن اونم دوقلو تو شکمم مردن منم تو اتاقی بودم که همشون بچه هاشون بغلشون بود گریه میکردن منم داشتم تو حسرت میسوختم غصه نخور جوونی خدا دوباره بهت میده این چیزا غصه خوردن نداره به اونا هم توجه نکن خدا خیلی مهربونه . من الان بعد ا ن ماجرا باردارم و الان همون هفته هستم که بچه هام مردن

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چراااا اخه

ببخشید حالم بده و اصلا نمیتونم در موردش حرف بزنم,تایپکای قبلیم هست , یه داستان جالب,

انشاالله به زودی خدابهت یه نی نی دیگه عطا کنه،خیییلی سخته درکت میکنم من خودم دوتاسقط داشتم واز حال دلت خبر دارم ولی توکل به خداکن وناامید نباش😘

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
تو بهشت برات جا میگیره❤ دوباره خدا ازین فرشته ها میده بهت ❤❤❤ عزیزم غصه نخور 😢😢😓❤❤

یعنی میبخشه و میده? 

انشاالله به زودی خدابهت یه نی نی دیگه عطا کنه،خیییلی سخته درکت میکنم من خودم دوتاسقط داشتم واز حال د ...

مرسی ولی حالم خیلی بده,پیامهاتونو که مبخونم گریم میگیره و الان دارم یواش کنار خواهرم که همراهمه و خوابیده اشک میریزم

منم بچه اولمو خدا بد از 1 سالو چندماه داد 8 هفته سقط شد اینقدرررررررر گریه کردم تو بیمارستان ک نگو 

ولی خدا مهربونم دوباره لطفش شامل حالم شد بد از چندین ماه اقوام و تقویت کردن خودم بهم دوتا گل پسر داد خدا خودش نگهدار بچهای تماااااام مادرا و بچهای من باشه

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇
عزیزم مال من هفته ۳۱بودن اونم دوقلو تو شکمم مردن منم تو اتاقی بودم که همشون بچه هاشون بغلشون بود گری ...

ناراحت شدم برات😔چقدر سختی کشیدی،الهی خداپسرت روحافظ ونگدار باشه وسالم توآغوشت بگیری عزیزم

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲

اشک بریز ولی خودتو نباز قوی باش نزار کسی بهت ترحم کنه انشالله بعد سه ماه بازم میری اقدام 

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
یعنی میبخشه و میده? 

اره عزیزم تقصیر تو نبوده 

بدون اراده خدا برگی از درخت نمیفته 

چند ماه بعد دوباره اقدام میکنی ...

۷ هفته خیلی کوچیک بوده 

من هفته ۹ تازه متوجه بارداریم شدم چون همیشه دیر پریود میشدم

به خدا توکل کن و محکم باش ....

نرو تو فاز دپرسی ... 

گریه هاتو بکن ولی نزار تو حال و هواش بمونی 

خدایا مرسی❤️💋
عزیزم مال من هفته ۳۱بودن اونم دوقلو تو شکمم مردن منم تو اتاقی بودم که همشون بچه هاشون بغلشون بود گری ...

چقدر بد,تو ۳۱ هفته,خدا ایشالله اینو برات سالم سالم نگه داره

ناراحت شدم برات😔چقدر سختی کشیدی،الهی خداپسرت روحافظ ونگدار باشه وسالم توآغوشت بگیری عزیزم

مرسی انشالله

2706