2737
2734
عنوان

خیلی افسرده و دل گرفته شدم

552 بازدید | 44 پست

سلام‌ما یک همسایه خیر ندیده داریم خانومه و اقاهه مطلقه بودن و دوباره ازدواج کردن حالا یک پسر از ازدواج اول اقاهه حدود پونزده ساله باهاشون زندگی میکنه زنیکه اصلا راهش نمیده بیچاره بچه یا پله ها وایساده....یا کلی دم در وایمیسته و زنگ مارو میزنه براش باز میکنم..تورو خدا اگه نمیتونین بچه کس دیگرو نگه دارین از اول قبول نکنین..خیلی خیلی ناراحتم چیکار کنم براش...مادرشم به پدرش خیانت کرده حدا شده ازدواج کرده.حتما اونم نمیخوادش..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
وااااااااااای خدااااااااا چ دردی میکشه اون پسرررر پدرش مگه نیست؟؟؟ 

چرا...حتی منم میکم پسر حدودا پونزده ساله میتونه به باباش بگه‌.حتنا گفته ‌یا زنیکه شاید تهدیدش کرده...یا از زنش میترسه..یا اینم ممیخواد خیر نبینه ان شاالله...حتما میدونه و کاری نمیکنه..

وااااااااااای خدااااااااا چ دردی میکشه اون پسرررر پدرش مگه نیست؟؟؟ 

به قول مامانم نامادری که بیاد پدر هم ناپدری میشه. البته به استثنا بعضی از نامادری ها که واقعا با بچه شوهرشون مثل بچه خودشون رفتار میکنن

چرا...حتی منم میکم پسر حدودا پونزده ساله میتونه به باباش بگه‌.حتنا گفته ‌یا زنیکه شاید تهدیدش کرده.. ...

به پدرش بگین از هیچی هم نترسین

همیشه قوی باش 😊 اگه نمیتونی اَداشو دربیار 
پدربزرگی مادربزرگی خاله ای عمویی نداره ینی خاک تو سر پدرش

واقعاا..خب اگه داشت که میرفت دیگه...پدر که بی فکر عوضی باشه ..به فکر بچش نباشه خاله عمو باشن...من حس میکنم از قصد میکنه که پسره بره.

2706