2737
2739
عنوان

خیلی افسرده و دل گرفته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 552 بازدید | 44 پست
همینکارو یه خانمی با بچه هشت ساله ی همسرش میکرد، بچه از مدرسه می اومد، درو تا هشت شب باز نمیکرد تا ش ...

الهی بمیره، زجر کش بشه. اشکم در اومد.

خدایا حالا که بهم بچه داری بهم عمر بده که خودم خدمتش کنم تا زیر دست کسی نیافته،😥😥

راست میگن کاری نمیشه کرد زندگی خودشونه مگر اینکه ناشناس کارهاشون رو به کلانتری یا مدد کار اجتماعی خب ...

بفهمه ما بودیم بده..بعد اورژانس اجتماعی مگه چیکار میکنه ..عد بیشتر اذیت میکنه.زنیکه میفهمه..ولی یاید هر جور شده یک فکر اساسی بکنم.....خواستم برم با زنیکه دعوا کنم نزاشتن.گفتن بیشتر اذیت میکنه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بره تو قبر چنین پدراییی.....

حتی الان هم تعریف کردم، گریه م گرفت😥 همسایه شون میگفت شهادت یکی از ائمه بوده، تو تی وی داشته عزاداری میکرده، وایساده جلوی تی وی با گریه گفته منو از این خونه نجات بده، سر ماه دادنش به مامانش، الان با هم کیف دنیا رو میکنن

بفهمه ما بودیم بده..بعد اورژانس اجتماعی مگه چیکار میکنه ..عد بیشتر اذیت میکنه.زنیکه میفهمه..ولی یاید ...

متاسفانه واسه کودک آزاری تو این خراب شده هیچ فکری نکردن😑😑😑

همیشه قوی باش 😊 اگه نمیتونی اَداشو دربیار 
2738
2706