2733
2739
عنوان

اتفاق وحشتناک امروز من😣+ اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 311744 بازدید | 1021 پست
وای من یه بار ۴ صبح رفتم حموم.لامپش هم سوخته بود.همینجور که داشتم حمام می کردم هی یه صدای ریز خنده و ...

وای کی بوده من قلبم گرفت بجای تو وای وای ترسناکترین صحنه ی ممکن 

تیکر تولد دختر نازنینمه 
شوهرم شب میومد. با یه بچه سه ماهه ک بدنش خیس بود و خوابش میومد و تازه موقع خواب تو بغل نمیخابه اذیت ...

این همه صفحه ا مدم جلو ولی فقط نگران بودم بچه شیر خشکی نباشه اتفاقا خودمو جات گذاشتم منم دستو پام شل شد  خدا کمکت کرده وگرنه چاقو چطور توی حمام آخه خدارو شکر بخیر گذشته فقط موندم با اون همه اذیت شدنا چطور پیام دادی بجای زنگ زدن شوهرتم نکرده زنگ بزنه همچنان پیام میداده بهت 

نگرانی برای چه ؟شاید هرگز پیش نیاید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای اعصاب ریخت بهم،دقیقا این اتفاق واسه من افتاد با این تفاوت که هفت ماهه حامله بودم اول صبحی تو دست ...

کلا باید نتیجه گرفت این همه دستگیره در حمامو دسشویی از بیرون واقعا بیخوده و دردسرزا .واقعا فلسفش چیه .منم خودم رو عادت بارها درو رو شوهرم بستم از پشت ولی خب خودم هر سری بودم تو خونه تا باز کنم براش 😂😂😆😆

نگرانی برای چه ؟شاید هرگز پیش نیاید
واقعااااا

بله

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
2731
باهم رفته بودن حموم ?چه پیر زن پیر مردای باحالی بودن 

اره بیچاره ها 

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
چطور در قفل شده بود!!!!

نمیدونم شایدازقبل خراب بوده یامثل دراین استاربوده دستگیرش جوری شده یه لحظه قفل شده ولی میگفتن هیچکس خونه نبوده صبح پسرشون رفتنی یه سربهشون بزنه دیده ازحموم ص پدای اب میاد کسیم جواب نمیده

قشنگ سه ساعت سر کار بودم😁چاقو میوه خوری آخه😄😄😳

توحموم ماهم یه دونه ش هست دلیلشو نمیگم ولی 😄

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
2738

استارتر حق داری منم جات بودم عصبی ودستپاچه میشدم من یه بارپسرم ازبیرون درحمومو قفل میکنهدبعد هدفن میزاره توگوشش باکامپیوتربازی میکنه هرچی درمیزنم وصداش میکنم جواب نمیده اینقد کولی بازی درآوردم درداشت میشکست پسرم وقتی دروبازکرد خودش ازواکنش من ترسیده بود 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
من یبار رفتم دسشویی همون حین دوست بابام امد اوردش تو حیاط یه ساعت باهم حرف میزن منم تودسشویی نمیشد ب ...

وای ازاین بلاها سرمنم اومده😁😁

اولانوزاد بخوای ببری حموم بایدیکی باشه ک شستیش ازت بگیره بپیچه حوله دوما ه شوهره نفهمی داری فهمید تو ...

چرااینقدر راحت توهین میکنید؟خب ازخونه پدرش بااونهمه کار میومد که فقط دلداری بده؟خداروشکر حالشون خوب بوده  

استرسی هستی شما

شما اول باید هرجور شده بچه رو میخوابوندی

بچه خسته بود بالاخره میخوابید

ی قسمتی رو خشک میکردی با لباسی چیزی

ی لباس دیگه یا حوله مینداختی بچه شیر میدادی میخوابوندی

بعدش هم خودت ذکر میگفتی تا شوهرت برسه

کلا در آرامش پیش می بردی بچه رو هم انقد نمی ترسوندی

من هر وقت خونه تنهام و بخام برم حمام گوشی میبرم

الان ملت گیردادن چرابچه رو بردی حموم؟؟؟؟؟؟خب لابد کثیف بوده، 

اصلا خواسته حمامش کنه که راحت بخوابه ،یاهزاردلیل دیگه !

مشکل بسته شدن دربوده اگر بچه رو نمیبرد واین اتفاق میوفتاد، استارتر ازترس اینکه بچه بیرون تنهاست بدتر هول میکرد که😐😐😐😐😐

2706