2752
2734

[QUOTE=102235867]مرسی فدات بشم عزیز دلم خوبه.هیچ انقد تاپیک عکسبازی شده بود تو سایت اینا نمیترسن عکسشونو وقیح برداره ...[/QU]

جای من خالی از دید زدن عقب موندم😂😂😂

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

وای مرمری یکی هست لسمش ضحی انقدددددد خوشحلهههههههه که نگو😭😭😭😭😭😭

ای ورپریده دوروز نبودم عاشق شدی بهم خیانت کردی😒😒😒😒😒😒😒😒😒😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡👿👿👿👹👹👹👹👹👹👹👺👺👺👺

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2731
نه عزیز دلم تو ملکه قلب من هستی😍😊 بقیه سوگلی هستن میان و میرن😂😂😂

😂😂😂😂😂😂ای اخایی هیز

اگه باز عکس گزاشت تگم کن موندم تو کف😅😅😅

خودت عکس جدید برام بزار😭

سوگلی جونم انقدر خستم که نگو امروز از راه رسیدیم فردا برات میزارم کلی عکس گرفتم فقط یادم بیار😍😍

چشم نازنینم 😍😘شبت خوش

حالا که نمیخابم تازه اومدم😍😍😍دلی از دلتنگی دربیارم 😁😁😁😁