2737
2739
عنوان

بارداری پوچ

510 بازدید | 30 پست

دوستان من برای باردوم بارداریم پوچه الان حدودا هفته ی دهم هستم هیچ درد و علائمی ندارم دکترم گفته دو هفته دیگه صبر کن خودش سقط میشه

بارداری قبلیم رو با دارو سقط کردم چطور میشه که این الان خود به خود سقط بشه

یعنی میشه منم بیام اینجا تاپیک بزنم که مادر شدم 
یعنی توی سونو هیچی ندیده دکتر

چرا دفعه ی اول 6 هفته بودم بر اساس پریود رفتم سونو گفت 4 هفته و 5 روزی گفت نرماله همه چی کیسه زرده رو هم دید 

گفت سه هفته دیگه بیا منم سه هفته بعد رفتم ولی این دفعه سونووم واژینال نبود شکمی انجام داد گفت زیاد رشد نکرده اندازه ش شده 16 میل یعنی 6 هفته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عجله نکن صبر کن تا هفته ۹ عزیزم 

اخه من با آمپول hcg و دارو باردار شدم و فقط دو روز اقدام داشتم واسه همین احتمال اینکه حاملگی دیر اتفاق افتاده باشه صفره الان بر اساس پری 10 هفته م

ناتلا به نظرت اگه اخرین سونو رو واژینال میدادم دقی تر نبود؟ 

اخه من با آمپول hcg و دارو باردار شدم و فقط دو روز اقدام داشتم واسه همین احتمال اینکه حاملگی دیر اتف ...

برای همین بهت میگم صبر کن چون مال منم با سونو معمولی دکترم فقط کیسه زرده رو دید برام واسه هفته بعدش سونو واژینال نوشت رفتم بیرون سونو دادم سونو واژینال خیلی دقیق تر نشون میده عزیزم با توجه به اینکه نه لکه بینی داری نه خونریزی 

خدایا مرسی
انشالله نی نیت خوبه داره رشد طبیعی شو می کنه عزیزم توکل کن بخدا

ناتلا دیروز رفتم پیش دکترم سونومو نشونش دادم گف حالا که علائمی از سقط نداری پس فعلا اقدامی نمیکنیم بزار اگه پوچ باشه خودش سقط میشه 

ناتلا من توی هفته 6 رفتم گفت 4هفته و پنج روزی 

بعد دوباره توی 9 هفته رفتم گفت 6 هفته ای! 

این یعنی رشد نمیکنه! ولی دکتره میگفت اشکالی نداره! 

2740
ناتلا دیروز رفتم پیش دکترم سونومو نشونش دادم گف حالا که علائمی از سقط نداری پس فعلا اقدامی نمیکنیم ب ...

سلام دوست عزیز منم دیروز سونو رفتم گفت6هفتس درصورتی که باتاریخ پریودی یازده هفته باید باشم دوروزه خونریزی دارم الان هم دو سه تا لخته دفع کردم هیچ دردی ندارم چکار کنم زودتربیفته

ناتلا دیروز رفتم پیش دکترم سونومو نشونش دادم گف حالا که علائمی از سقط نداری پس فعلا اقدامی نمیکنیم ب ...

عزیزم نگران نباش توکل کن بخدا استرس برات سمه ، وقتی علایمی از سقط نداری یعنی بچه داره رشد می کنه آروم آروم ، اگه رشد نکنه میفتی به خونریزی نگران نباش عزیزم

خدایا مرسی
سلام دوست عزیز منم دیروز سونو رفتم گفت6هفتس درصورتی که باتاریخ پریودی یازده هفته باید باشم دوروزه خو ...

دوستم توی سونوت چی دیدن؟ برا من جنین نبود فقط ساک بود با کیسه زرده