2737
2734
عنوان

بارداری پوچ

| مشاهده متن کامل بحث + 510 بازدید | 30 پست
فقط گفت استراحت کن شیاف سیکلوژست داد استفاده کنم یه ساعت پیش افتاد خداروشکر راحت بود

mahsima منم مث تو پلی کیستیکم تو دارو خوردی که باردار شدی؟ من با لتروزول وhcg

یعنی میشه منم بیام اینجا تاپیک بزنم که مادر شدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اول که صبح دو سه تا لخته خون اومدشب هم یکم درد پریودی داشتم پاشدم سرپا افتاد تو لباس زیرم بچه اندازه ...

mahsima من اون دفعه که سقط کردم برا من خیلی بزرگ بود اندازه کف دستم بود 

الان هنوز خونریزی داری؟ 

2740
اره کم شده ولی شاید برا من کامل دفع نشده ولی جنین دفع شد

نه اخه من خیلیارو دیدم که میگن دفع شده اندازش کوچیک بود نمیدونم برا من چرا اینطوری بود

فعلا فک کنم تا یه هفته خونریزی داری تا ماه بعد ایشالله پریود بشی

خیلی عجیبه یه سریا سقط میکنن کوچیکه یه سریا بزرگه در حالی که تقریبا بارداری پوچا توی یه سن سقط میشه

برا من سونو 5هفته با تاریخ پریودی تفاوت داشت شایدهفتش کم بوده تو سونو که گفت کل محتویات 9سانت که فکر کنم دفع شد برا من پوچ نبود جنین داشت رشدش متوقف شده

برا من سونو 5هفته با تاریخ پریودی تفاوت داشت شایدهفتش کم بوده تو سونو که گفت کل محتویات 9سانت که فکر ...

عزیزم ایشال دوباره بارداری میشی تو هنوز سنی نداری وقت زیاد داری

عزیزم ایشال دوباره بارداری میشی تو هنوز سنی نداری وقت زیاد داری

موندم پس چرا جنین رو ندیدن تازه میخواسته دست و پا دراره شوهرم دید افسرده شد یه گوشه دمغ نشسته حرف نمیزنه

موندم پس چرا جنین رو ندیدن تازه میخواسته دست و پا دراره شوهرم دید افسرده شد یه گوشه دمغ نشسته حرف نم ...

نه اون تو که جنین نیس اون ساک و لایه های دورشه 

تو نت زدم عکسش همونطور بود که هست سر داشت تازه قلبشم معلوم بوددم دراز داشت یه کوچولو دستو پا هم داشت ...

یعنی ساکو زدی کنار بعد دیدیش؟ پس ساک دورش طوری بود