2733
2739

سیبب زمینی هویج نخودفرنگی سینه مرغ کالباس خیارشورتخم مرغ سس

خدایاممنونم بابت معجزه ی قشنگت😍امیرحسین مامان زودبیافدای دست وپای کوچیکت بشه مامان الهی،خدایاتوروبحق پنج تن دامن همه ی منتظراروسبزکن وحافظ نی نی من باش توروبخداییت وبزرگیت قسم میدم،هیچ زنی وبابچه امتحان نکن😆اگه خواستین ی صلوات برای سالم بدنیااومدن نی نیم بفرستین حاجت روابشین ایشالا😍😍😍💝😄😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم سیب زمینی و تخم مرغ ابپز.... هپیچ ابپز و سینه ی مرغ.... خیار شور و اگه خواستی ذرت.... توش یکمم کره داغ کن بریز و در اخر سس مایونز

گر نگهدار من انست که من میدانم... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
2731

پیاز داغ کن.سینه مرغو بنداز.تفت بده با زردچوبه و ادویه. بعد سیب زمینی پوست کنده درسته. هویج پوست کنده درسته. نخود فرنگی . بنداز توش بپزه. سیب زمینی اگه پخت برشون دار.بعد مرغ که پخت ریشریش کن. سیب زمینی رو بکوب یا رنده کن. خیارشورو نگینی کن. تخم مرغ آبپز رنده کن. هویج پخته رنده کن. آخرم آب مرغتو که اندازه یه استکان مونده بریز قاطی موادت. سس سفید بزن. همرو مخلوط کن. بریز تو ظرف. روشو تزیین کن. نوش جان

2738

اصل مزه الویه به سسشه. هرقاشق غذاخوری پر سس مایونز یک قاشق غذاخوری سرکه میخواد وکمی نمک.
مواد الویه : 4 تا8 تا خیارشور بستگی یه سایزش داره و 2 تا سیب زمینی متوسط و نخود فرنگی نصف لیوان و تخم مرغ 2عدد. هویج دوست داشتی یک عدد رنده کن ولی باید پخته بشه . اگرم دوست داری مقویتر بشه نصف سینه مرغ هم ریش ریش کن اضافه کن. 

من سیب زمینی رو پوست میکنم تیکه های درشت خرد میکنم با آب کم میپزم بعدم با گوشت کوب خوب میکوبم اینکار باعث میشه سیب زمینی آب به خودش جذب کنه و هم سس کمتر میبره هم بافت بسیار لطیف

بعدم که سینه مرغ پخته ریش ریش شده ،تخم مرغ پخته رنده شده ،خیار شور رنده شده البته رنده درشت ،یه کوچولو فلفل دلمه خیلی ریز خرد کرده ،کنسرو نخود فرنگی و آب لیمو ترش تازه ،نمک و فلفل سیاه همه رو با سس مایونز مهرام خوب مخلوط میکنم اگرم سس فرانسوی داری یه کمی باهاش قاطی کنی عالی میشه

موفق باشی

دوست عزیزی که امضات طلب صلوات داری شک نکن دوتا برات میفرستم...ساداتم و افتخارم میکنم😎

2تاقاشق غذاخوری سس مایونز و 2تاقاشق غذاخوری هم سرکه سفید بعد اضافه کن. باسرکه مزه سس خیلی بهتر از ابلیمو میشه ولی بازم سلیقه ای هست. اگر با ابلیمو خواستی سستو درست کنی بجای سرکه ابلیمو بزن ولی باید کمی از سست کم کنی جاش ماست اضافه کنی.

2706