2733
2734
عنوان

چه فالی گرفتین که دقیق بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1412 بازدید | 98 پست
درست بود؟

حالا الان برام بگیر ،نیت کردم😘

هوامو نداشتی هوایی شدم ، چه کابوس بی انتهایی شدم .    نگاهت من و زیر و رو میکنه من و با دلم روبرو میکنه . من و دست بسته تو و قلب خسته که هر کی رسیده یه جاشو شکسته.  ولی حسن عاشق به دیوونگیشه یه وقتایی کوه  هم دلش ابری میشه .  ابری شو خاطره هاتو ببار بارون شو یاد من عشق و بیار .              من میرسم به تو اخر کار بارون ببار.......                        من بیقرار توام بیقرار بیرون بیارم از این انتظار                 عاشق شدم مثل ابر بهار بارون ببار ......                        پریشونم اما پریشون ترم کن فقط از تو میخوام یه کم باورم کن                                                            هوام از نفسهات داره جون میگیره نفس میکشم تا خیالت نمیره......                                                                  ولی حسن عاشق به دیوونگیشه.                                         یه وقتایی دل کوه هم ابری میشه.                   😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

یه نفر اسم خودشو مامانشو بگه براش طالعشو طبق ابجد کبیر بگم😁

درخاستم رو قبول میکنی؟

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
نیت کردم.

ادم ارومی هستی که ازارت به کسی نمیرسه مگر اینکه کسی پا رو دمت بزاره اونوقته که زندگیشو سیاه میکنی ولی سعی کن تو زندگی با اطرافیانت مهربونتر باشی دعای یه زن خمیشه پشت سرته کسی که بهش کمک کردی اون چیزی که بهش فکر میکنی و حس میکنی هیچ وقت اتفاق نمیوفته بزودی برات راحت و اسون درست میشه

2742
ادم ارومی هستی که ازارت به کسی نمیرسه مگر اینکه کسی پا رو دمت بزاره اونوقته که زندگیشو سیاه میکنی ول ...

خو برا منم بگیر دیگه😂😂😂

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
من دادم

حالا دعوامون نمیشه دوتامون باهم😂

2740
ادم ارومی هستی که ازارت به کسی نمیرسه مگر اینکه کسی پا رو دمت بزاره اونوقته که زندگیشو سیاه میکنی ول ...

انقدر همه ازار واذیت بهم رسوندن والا اصلا هیچ کاری نکردم..انقد که من بدبختم😔😔

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
انقدر همه ازار واذیت بهم رسوندن والا اصلا هیچ کاری نکردم..انقد که من بدبختم😔😔

یدبخت نیستی مهربونی.خدا یجایی که انتطار نداری جواب اون همه مهربونی رو بهت یجا میده

اره دوشب پیش بود ،قرار بود برا منم بگیرین که رفتین سر وقت شام خوردن🤔🤔

کسی که منتظر دیدنشی در راه است و بزودی مشکلاتت به دستش حل میشه وسواس فکری جرفتی و همش ذخنت درگیر یه مسئلع است ولی نگران نباش همه مشکلات مالی با اومدن یه خانم تو زندگیت حل میهش یه دحتر بچه چشم مشکی تو زندگیتونه که همیشه خوشحالت میکنه

یدبخت نیستی مهربونی.خدا یجایی که انتطار نداری جواب اون همه مهربونی رو بهت یجا میده

یا خدااااااااااااااات.یعنی یه روزی میرسه

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭

ها من فک کنم کلید  وازه رو اشتباه نوشتم.نیت کردم😅

2706