2733
2734
عنوان

چه فالی گرفتین که دقیق بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1412 بازدید | 98 پست
دل به کسی دادی که نمیتونی بدون اون زندگی کنی ولی سعی کن از راهی که داری میری صرف نظر کنی اینکه تو را ...

من نیت کردم

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
دل به کسی دادی که نمیتونی بدون اون زندگی کنی ولی سعی کن از راهی که داری میری صرف نظر کنی اینکه تو را ...

مرسی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دونه دونه نیت کنید بگید نیت کردم قول نمیدم درست باشه هاااا از رو حافظ میکیرم من

نیت کردم گلم

میشه واسه رسیدین به آرزوم صلوات بفرستی                                                                                                                   تیکره رسیدن به مراد دلمه .خدایا شکرت

چجوری میگیری؟

2731
نیت کردم بفرمااا

بزودی به هدفت میرسی و سود بررگی میکنی ولی سعی کن بیشتر از مادیات به معنویات زندگی بپردازی که پشیمون نشی شاد کردن دیگران رو از یاد نبر دلت واسه کسی تنگ شده بهش زنگ یزن از یه نفر دوری یا مسافری داری که برخیگرده بهت

برا منم میگیری مهربون؟

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
2740
یه نفر اسم خودشو مامانشو بگه براش طالعشو طبق ابجد کبیر بگم😁

بیاا خصوصی

من دیروز واسه یه عده اینجا فتل گرفتم بیشترشون گفتن راست بوده😬😬😬

اره دوشب پیش بود ،قرار بود برا منم بگیرین که رفتین سر وقت شام خوردن🤔🤔

هوامو نداشتی هوایی شدم ، چه کابوس بی انتهایی شدم .    نگاهت من و زیر و رو میکنه من و با دلم روبرو میکنه . من و دست بسته تو و قلب خسته که هر کی رسیده یه جاشو شکسته.  ولی حسن عاشق به دیوونگیشه یه وقتایی کوه  هم دلش ابری میشه .  ابری شو خاطره هاتو ببار بارون شو یاد من عشق و بیار .              من میرسم به تو اخر کار بارون ببار.......                        من بیقرار توام بیقرار بیرون بیارم از این انتظار                 عاشق شدم مثل ابر بهار بارون ببار ......                        پریشونم اما پریشون ترم کن فقط از تو میخوام یه کم باورم کن                                                            هوام از نفسهات داره جون میگیره نفس میکشم تا خیالت نمیره......                                                                  ولی حسن عاشق به دیوونگیشه.                                         یه وقتایی دل کوه هم ابری میشه.                   😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔
میشه لینک بدی

سرچ میکنم تو نت .فال تار  وت .تو صفحه ای که میاد اولی رو میزنم .باید شکل انتخاب کنی  بعد گدکشته و حال و اینده رو میگه

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
بزودی به هدفت میرسی و سود بررگی میکنی ولی سعی کن بیشتر از مادیات به معنویات زندگی بپردازی که پشیمون ...

ممنون عزیزم

این روزا همش منتظر یه خبرم که بهم بگن به زودی مادر میشی

هر چی فال میگیرم انگار قرار نیست کلا من مادر بشم😔

و خدایی که در همین نزدیکیست......❤❤
2706