2737
2739
عنوان

خدایاپس کجایی........؟

| مشاهده متن کامل بحث + 261 بازدید | 41 پست
خدا با ی بشکن میتونه ی فقیرو ثروتمندترین ادم دنیا کنه،چرا لاقل دلش یکم نمیسوزه از اون قدرتش یکمم برا ...

خدا میتونه این کار رو بکنه،اما سنت ها رو زیر پا نمیزاره.علیت یکی از این سنت هاست.رفتار اشتباه پدر و همسر استارتر تقصیر خدا نیست.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والاا یه بشکن هم برای من بزنه 

والا مام منتظر بشکنشیم😂

زندگیتو روی دُور مثبت تنظیم کنمثبت بیاندیش،مثبت عمل کن، مثبت حرف بزن،تا نتایج کارت مثبت،از اب دربیاد،به توانایی هات شک نکن
2728
اول منمااا شما پشت من واستااا . استاتر هم اولههه 

😂😂😂😂😂😂

زندگیتو روی دُور مثبت تنظیم کنمثبت بیاندیش،مثبت عمل کن، مثبت حرف بزن،تا نتایج کارت مثبت،از اب دربیاد،به توانایی هات شک نکن
خدا میتونه این کار رو بکنه،اما سنت ها رو زیر پا نمیزاره.علیت یکی از این سنت هاست.رفتار اشتباه پدر و ...

زن فقط بدبخته تواین اجتماع هیچ کاری ازش برنمیادخدانمیدونم چراغرورشوهرم نمیشکنه که من به خاطربی مادری مسخره نکنه به خاطربی پوای خانوادم توهین بهم نکنه خدافقط داره نگاه میکنه 

خدا میتونه این کار رو بکنه،اما سنت ها رو زیر پا نمیزاره.علیت یکی از این سنت هاست.رفتار اشتباه پدر و ...

حالا تقصیر هرکی که هست، چی میشه خدا یه ذره بهش کمک کنه، یه دری به روی ادمهای خسته و ناامید باز کنه؟

خیلی 
2740
زخم نزن لطفا پلنگ جان 😊با تچکر😗

استارتر زخمیمون نکنه وگرنه ما چیکارش داریم الکی زخم بزنیم😐😂

حالا تقصیر هرکی که هست، چی میشه خدا یه ذره بهش کمک کنه، یه دری به روی ادمهای خسته و ناامید باز کنه؟

از شما حرکت،از خدا برکت....

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

بخدا من فقط ازخداخواستم قدرتش بهش نشون بده شوهرمن یکم دیگه بگذره ادعای خدایی هم میکنه ولی خدابازم بیشترهواش داره شک میکنم اصلاخداهست شایدمن دارم الکی درمیزنم

2706