2733
2734
عنوان

خدایاپس کجایی........؟

| مشاهده متن کامل بحث + 261 بازدید | 41 پست
زن فقط بدبخته تواین اجتماع هیچ کاری ازش برنمیادخدانمیدونم چراغرورشوهرم نمیشکنه که من به خاطربی مادری ...

بی اخلاقی شوهرتون رو گردن خدا نندازید.وقتی مشکلی دارید برید مشاوره و از ریشه مشکل رو حل کنید.انتظار دارید خدا درد بی درمان به شوهرتون بده؟نه عزیزم.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از شما حرکت،از خدا برکت....

دیه به اخر جاده رسیدیم هرچی بیشتر حرکت کنیم میوفتیم تو چاله

زندگیتو روی دُور مثبت تنظیم کنمثبت بیاندیش،مثبت عمل کن، مثبت حرف بزن،تا نتایج کارت مثبت،از اب دربیاد،به توانایی هات شک نکن
2728
بی اخلاقی شوهرتون رو گردن خدا نندازید.وقتی مشکلی دارید برید مشاوره و از ریشه مشکل رو حل کنید.انتظار ...

نه انتظاردارم وقتی خداروقبول نداره وقتی قرانش پرت میکنه وقتی میگه همه چی فقط ازقدرت خودمه خدابزنه تودهنش که غرورش بشکنه نکه هرروز پول روپول بچسبونه ومن به خاطر وضعیت خانوادم تحقیرکنه 

2740
نه انتظاردارم وقتی خداروقبول نداره وقتی قرانش پرت میکنه وقتی میگه همه چی فقط ازقدرت خودمه خدابزنه تو ...

قرآن جوابتون رو داده،بزرگترین عذاب فراموشی یاد خداست.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
قرآن جوابتون رو داده،بزرگترین عذاب فراموشی یاد خداست.

جواب من داده مگرمن پرت کردم اخه چرا یه چی میگیدکه ادم ازرحمت خداش ناامیدبشه یعنی اگرخدابخوادواسه غلطی که اون کرده من مجازات کنه دیگه چه عدالتی داره این خدا

جواب من داده مگرمن پرت کردم اخه چرا یه چی میگیدکه ادم ازرحمت خداش ناامیدبشه یعنی اگرخدابخوادواسه غلط ...

مگه من گفتم شما رو مجازات میکنه؟

خدا بزرگترین زجر و عذاب رو فراموشی از یاد خودش بیان کرده و گفته به ظالمین آنقدر از دنیا میده که نام خدا رو به زبان نیارند.مگر شما از یاد خدا غافل شدید؟

مطمئن باشید روزی نتیجه این تحقیرها و بی احترامی به قرآن رو خواهند دید.

شما هم برای بهبود وضع زندگیتون از طریق مشاور پی برید. و حتی اگر لازمه حقتون رو بگیرید و جدا بشید.