2733
2739
عنوان

اولین قدم در خرید جهیزیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 431 بازدید | 48 پست
صفحه ۱

مرررسییی😍😍😍

توت فرنگی سابق هستم کاربریمو‌ترکوندم این کاربری جدیدمه😃۲۴ مرداد رسما‌ نامزد شدم 💖💍 ۷ماه نامزد بودم..💑 ۱۵فروردین عقد کردم ❤🏩تیکرمم تیکر بارداری نیست 😰😂 تیکر ولنتاینه💏💓
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

ببین اول اینکه از تک تک لحظهای خریدت لذت ببر و نذار حرص چیزی رو بخوری

دوم اینکه ی ترکیب رنگی قشنگ انتخاب کن و همه چیتو باتوجه ب ترکیب رنگی انتخابیت بخر.

سوم اینکه واااااقعا واقعا اگ حس میکنی چیزی ک میخای بخری رو استفاده نمیکنی ،نخرش.

از هرچی سه چهار دست واقعا لازم نیس. 

چهارم اینکه رنگ پذیرایی و اشپزخونت رنگای ارامش بخش باشن و اگ رنگ سردم بود مشگلی نداره اما رنگ وسیلهای اتاق خوابت رنگ گرم باشه.کلا واسه خوابت ی رنگ گرم انتخواب کن

میشه واسه حال خوب دل هممون ی صلوات بفرستید😊❤
2740
صفحه ۵ 

ممنون گلم❤

توت فرنگی سابق هستم کاربریمو‌ترکوندم این کاربری جدیدمه😃۲۴ مرداد رسما‌ نامزد شدم 💖💍 ۷ماه نامزد بودم..💑 ۱۵فروردین عقد کردم ❤🏩تیکرمم تیکر بارداری نیست 😰😂 تیکر ولنتاینه💏💓
فدتتشم عزیزم تموم شد ❤

ممنون ایشالا خوشبخت بشی❤😍

https://www.instagram.com/p/B1HZ-IknNkI/?igshid=aicv9i9r6zw5 نی نی سایتی های مهربون لطفا پیج لباسم ...

اینا که بیشترش اتمام موجودی زده هر چی من خوشم اومد نبود😦😦

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد
2706