2733
2739
عنوان

اولین قدم در خرید جهیزیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 431 بازدید | 48 پست
صفحه ۱

مرررسییی😍😍😍

توت فرنگی سابق هستم کاربریمو‌ترکوندم این کاربری جدیدمه😃۲۴ مرداد رسما‌ نامزد شدم 💖💍 ۷ماه نامزد بودم..💑 ۱۵فروردین عقد کردم ❤🏩تیکرمم تیکر بارداری نیست 😰😂 تیکر ولنتاینه💏💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببین اول اینکه از تک تک لحظهای خریدت لذت ببر و نذار حرص چیزی رو بخوری

دوم اینکه ی ترکیب رنگی قشنگ انتخاب کن و همه چیتو باتوجه ب ترکیب رنگی انتخابیت بخر.

سوم اینکه واااااقعا واقعا اگ حس میکنی چیزی ک میخای بخری رو استفاده نمیکنی ،نخرش.

از هرچی سه چهار دست واقعا لازم نیس. 

چهارم اینکه رنگ پذیرایی و اشپزخونت رنگای ارامش بخش باشن و اگ رنگ سردم بود مشگلی نداره اما رنگ وسیلهای اتاق خوابت رنگ گرم باشه.کلا واسه خوابت ی رنگ گرم انتخواب کن

میشه واسه حال خوب دل هممون ی صلوات بفرستید😊❤
2738
صفحه ۵ 

ممنون گلم❤

توت فرنگی سابق هستم کاربریمو‌ترکوندم این کاربری جدیدمه😃۲۴ مرداد رسما‌ نامزد شدم 💖💍 ۷ماه نامزد بودم..💑 ۱۵فروردین عقد کردم ❤🏩تیکرمم تیکر بارداری نیست 😰😂 تیکر ولنتاینه💏💓
فدتتشم عزیزم تموم شد ❤

ممنون ایشالا خوشبخت بشی❤😍

https://www.instagram.com/p/B1HZ-IknNkI/?igshid=aicv9i9r6zw5 نی نی سایتی های مهربون لطفا پیج لباسم ...

اینا که بیشترش اتمام موجودی زده هر چی من خوشم اومد نبود😦😦

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد
2706