2733
2734
عنوان

چندش ترین کاری که تاحالا کردین؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 25336 بازدید | 366 پست

وای حالت تهوع گرفتم😯😯 حالا از کارای تمیزی که کردین بگین😂😂

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتاق باز ب کسی ازار نمیرسونه تا آشپزخونه و بقیه جاها

اخه ب جاهای دگم سرایت میکرد من خودم موهام میریزه مدام برس دستمه جم میکنم اون موهاش تا باسنشه حتی شونه هم نمیکنه پر موخوووره شدن اون وقت ایقدم افتخار میکنه موهاش بلنده 😧😂

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
2728
یا خود خدا😫😫😫

شب عید غدیر ما رفتیم بیرون،چندجا داشتن آش میدادن همسرم واینستاد گفت شلوغه...من دیگه طاقت نیاوردم به اولین جای بعدی که رسیدیم دیدم دارن آش میدن گفتم منو پیاده کن لااقل برای خودم بگیرم،دیدم همه یا قابلمه دستشونه یا کاسه های یکبار مصرف و قاشقش،دیدم هرجا رو نگاه میکنم کاسه آشی نمیدن و تو فکر بوم اینها از کجا کاسه ای میگیرن،دیگه دل زدم به دریا و پرسیدم از یکی دو نفر،آقا چشمتون روز بد نبینه همه میگفتن یه سری کاسه ای دادن تموم شد و ما از این ظرفای خالی کنار پیاده رو،رو برمیداریم و میریم آش میگیریم🤮🤮🤮🤮🤮

کلا فک نکنم تا سالها دلم آش بخواد😷😷😷😷😷

2740
همین چند روز پیش وسط روز تو اوج گرما تو خیابون داشتم از تشتگی هلاک میشدم یه لیوان یه بار مصرف از کف ...

شوخی میکنیییییییی 

گر نبود مشربه از زر ناب.  .     با دو کف دست توان خورد آب

هم مامانم هم ماما ولی مامان بودن جذاب تره😚😍😍😍😍
مطمئنن همه چندش کاری سک سی دارن😂😂😂🤦🏼‍♀️

وای دقیقا😷😷🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

خونه یکی از فامیلامون بودیم 

اینا زیاد تمیز نیستن رفتم  اب بخورم دیدم ی لیوان با بقیه فرق داره همونو برداشتم ابو ک خوردم دیدم صاحبخونه داره لبخند میزنه میگه اااا تو اون اب خوردی گفتم اره مگه چیه

گف شبا دندونامو تو اون میزارم بعد قش قش خندید

الان ک دارم مینویسم میخام بالا بیارم

زندگی یه سوپه و من یه چنگال لعنتی  

یبار مادرشوهرم میخواست بیاد خونمون باعجله داشتم کارامو میکردم دستشویی هم داشتم شدیییید،وقتیکه کارام تموم شد تا در دستشویی رو باز کردم پامو گذاشتم تو دمپایی جیش کردم توشلوارم،حالم داشت ازخودم بهم میخورد!

گفته ‏"یَداللَهِ فَوقَ أَیْدِیهِم"دهیعنی بنده‌ی من ‏نگران فردایت نباش‏از اَفعال آدم‌ها دلگیرنشو‏کاری ازآنها‏برنمی‌آید،دستت را به من بده،‏تا من نخواهم برگی از درخت نمی‌افتد  
توی خوابگاه گوشیم افتاد توی چاه توالت دست کردم درش اوردم یه لوبیا هم اومد تو دستم😂😂😂😂

یاخدااا برنده این تاپیک تویی😟😟😟😟😟

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
2706