2733
2739
عنوان

کیا بلند پروازن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 317 بازدید | 57 پست
احتمالا افراد اطراف شما افراد قانع هستن و با شرایط فعلی سازش بالا دارن ..وگرنه اینااسمش هدف هست به ش ...

دقیقااا منم خیلی تحت تاثیر اطرافیانم قرر گرفتم همش انرژی منفی همششششش 

ولی دیگه بسه خسته شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

موفق باشی همیشه همیشه گلم ایشالا بهترینا برات پیش بیاد

ب هرچی بخوای میرسی 

خیلی از چیزایی ک گفتی منم میخواستم و‌الان دارم 

الان فقط تمرکزم اینه ‌کی خونه عالی بخرم. ‌و ی کار عالی 

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
2731

من میگم ادم ۶۰ ۷۰ سال عمر کنه بعد از کره زمین به این وسعت فقط خودشو محدود به زندگی تو  یه شهر  کنه خیلی حیفه ینی واقعا حیف نیست ادم بمیره کشورای دیگه رو نبینه به ارزوهاش نرسه؟ چرا باید قناعت کرد وقتی خدا خودش کمال گرا ما رو افریده

2740
دقیقااا منم خیلی تحت تاثیر اطرافیانم قرر گرفتم همش انرژی منفی همششششش  ولی دیگه بسه خسته شدم

تجربه شخصیم اینه که انرژی که میخوای صرف این کنی که به دیگران افکارتو توضیح بدی یا بگی فکرشون غلطه رو به طور کامل بزار رو اهدافت ...من اعتقاد دارم بعضیا گنجشک روزی هستن و اگر از خدا کم بخوای کم هم میده ...من همیشه به شوخی میگم باید از خدا پورشه بخوای که یه زانتیا بده 😂😂..

من میگم ادم ۶۰ ۷۰ سال عمر کنه بعد از کره زمین به این وسعت فقط خودشو محدود به زندگی تو  یه شهر & ...

دقیقا ..من حقوقمو جمع میکردم که یه خونه بخرم ..بعد مامانم گفت به چه دردی میخوره هی خونه و ماشین خریدن ..مگه چندبار 24 سالته ..برو و لدت ببر ..الان پولامو صرف سفر میکنم ...بعد که میرم میبینم چقدر مردم جاهای دیگه با یه کوله اوج لذت رو میبرن واقعا واسم قشنگه ..اونا زندگی واقعی دارن 

2706