2737
2739
عنوان

کیا بلند پروازن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 317 بازدید | 57 پست
اگه پایه این یه گروه تو تل بزنین گه گاهی از ارزوهامون بگیم ساعت کاریمونو از تلاشامون که انگیزه مون ا ...

اره فکر خوبیه خیلییییی😍😍😍

من خیلی وارد نیستم گروه بزنم شما زحتمشو میکشی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا ..من حقوقمو جمع میکردم که یه خونه بخرم ..بعد مامانم گفت به چه دردی میخوره هی خونه و ماشین خرید ...

قبول دارم حرفتو ولی به فکر استقلال مالی هم باش که به اون حد از پولداری برسی که پولت برات پول دربیاره دغدغه درامد نداشته باشی 

2728
قبول دارم حرفتو ولی به فکر استقلال مالی هم باش که به اون حد از پولداری برسی که پولت برات پول دربیاره ...

من درآمدم خداروشکر بالاست و کار ثابت دارم ...اگر این شرایطو نداشتم که به فکر بریز و بپاش نبودم خواهرجان 

۲۷ متاهل  من استارت زدم علاقه خاصم طراحی لباسه مزون انلاین دارم تا الان خوب جلو اومدم اهدافم & ...

لطفا درباره شغلت یه توضیح میدی منم ب طراحی لباس علاقه دارم ولی هیچ شناختی ندارم

شما ازدانشگاه مدرکشوگرفتی؟

درامدش خوبه؟

طراحی لباس خوبه یاطراحی دوخت

واینکه کارش سخته یاراحت ل‌فا یه توضیح بده🙏🙏🙏

من علاقه دارم

میگم بایدخیاطیم حرفه ای بلدباشیم

2738
لطفا درباره شغلت یه توضیح میدی منم ب طراحی لباس علاقه دارم ولی هیچ شناختی ندارم شما ازدانشگاه مدرکش ...

من هم طراحی میکنم هم دوخت عزیز درامدش که خوبه خدا رو شکر ولی پشتکار  میخواد و علاقه شدید  من ده ساله خیاطی میکنم ولی ۳ ساله حرفه ای کار میکنم اگه کارت خوب باشه که درامدش عالیه

لطفا درباره شغلت یه توضیح میدی منم ب طراحی لباس علاقه دارم ولی هیچ شناختی ندارم شما ازدانشگاه مدرکش ...

نه عزیز رشته دانشگاهیم یه چیز دیگه بود تجربی یاد گرفتم بعد خودم رفتم دنبالش از ژورنالای خارجی اکثر الگوها رو یادگرفتم سایت پینترست هم عالیه برا دنیای مد و لباس خیلی از اموزشام اینترنتی بود ولی اونقدر کار کردم که همه قلقاش دستم اومده