2737
2739
عنوان

سفر کرده ها به خلخال و سرعین اونجا جایی برای شب موندن داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 542 بازدید | 34 پست

اول از همه فکر چادر رو نکن مگه اینکه لباس و پتو فوق العاده گرم ببری چون خیلی سرده...

اولا لباس گرم ببر حتما مخصوصا برای نی نی ات

دوما بله جا داره همون اول جاده خلخال کلی ادم واستادن خونه اجاره میدن , خونه , باغ همه چی...

سوماا اگه معلم یا فرهنگی هستین خانه معلم هم داره...

چهارما خلخال هتل هم داره اما خونه ها فکر میکنم به صرفه تر باشه

پنجما سوغاتی هم عسل , نون سنتی نزیک و تل تل  , پنبر و کره محلی و سرشیر داره...

شبا برید ازنو خیلی قشنگه و خنک 

اب گرم هم داره که اونجا هم جا داره برای موندن ک خب شلوغه تو خلخال اسکان کنید برید و بیاید بهترع

کلا خوش به حالتون من که دلم پر میکشه برم دلم خیلی تنگ شده جای ما رو هم خالی کنید

تو راه اسالم ب خلخال تو گردنه ها کباب فراموش نشه ؛))

❤️ خداوندا مرا آن ده که آن به ❤️ تیکر رسیدن به حاجتمه میشه برام یه صلوات بفرستید        خدایا میدونم بلاخره میشه تو انقدر بزرگ و مهربونی که هوای همه بنده هات رو داری شکر... شکرت که تورودارم و به همه آرزوهام رسیدم و می رسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام، عزیزم، خلخال جا داره برای شب موندن؟ 

اره گلم چون مسافر زیاده کلی خوه برای اجاره هست

❤️ خداوندا مرا آن ده که آن به ❤️ تیکر رسیدن به حاجتمه میشه برام یه صلوات بفرستید        خدایا میدونم بلاخره میشه تو انقدر بزرگ و مهربونی که هوای همه بنده هات رو داری شکر... شکرت که تورودارم و به همه آرزوهام رسیدم و می رسم
2728