2733
2739
عنوان

من چیکار کنم با این قوم شوهر😞

881 بازدید | 41 پست

امشب تولد برادرشوهرامه 

تمام فامیلاشون هستن 

خاله و دایی هاش متلکم میگن 

اصلاً دلم نمیخواد شب به این خوبی برام زهر شه ولی اونا زهرش میکنن😢 

میشه برام یه صلوات بفرستین؟؟😍☺ میشه دعا کنین تا به آرزوم برسم😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه خودت نخای هیشکی نمیتونه برات زهر کنه زندگی رو، متلک گفتن یه نگاه عاقل اندر سفیه بنداز پاشو از پیششون برو با یکی که خوبین با هم گرم بگیر بگو بخند

هرچی آرزوی خوبه مال تو 🤗
بي اهميت باش نقطه ضعف نشون نده اونا جاي تو ميچزن

من اصکم دم مشکمه بهم بگن تو میزنم زیر گریه😢😢

2740

هیچ نرفته فاز منفی برداشتی

با هیچ کی گرم نشو

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

الکی الکی متلک میگن???!

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
ببين هر چي بيخيال تر خودتو جلوه بدي و ببين اصلا برات اهميتي نداره حرف هاشون كمتر ازار ميبيني👌

😢😢😢😢😢 آخه نمیشه

برای خودتون از مهمونی لذت ببرید 

هرکی متلک ویا حرف نا مربوط زد یه ژل به چشمش بزنید یه سر تکون بدید ویه لبخند بهش بزنید 

چند دفعه این برنامه رو اجرا کنید میفهمند که فهم شما خیلی بالاتر از شخصیت انهاست