2733
2739
عنوان

من چیکار کنم با این قوم شوهر😞

| مشاهده متن کامل بحث + 881 بازدید | 41 پست
خب توام خودت رو با کمک کردن به خاهرشوهر ات سرگرم کن، همزمان هم باهاشون بگو بخند خوش بگذرون، هرچی به ...

من با این شکم نمیتونم تکون بخورم فقط برا مسخره بازی میهواستم صبح برم ولی شوهرم نذاشت😞 

اگه صبح میرفتم لااقل شب که برام زهر بود روز خوش بود ولی نرفتم😭 حیف شد 

میشه برام یه صلوات بفرستین؟؟😍☺ میشه دعا کنین تا به آرزوم برسم😢
من با این شکم نمیتونم تکون بخورم فقط برا مسخره بازی میهواستم صبح برم ولی شوهرم نذاشت😞  اگه صب ...

عزیزم با این روحیه ای که تو داری یه هدف متحرکی برا تیکه خوردن😐 یه کم رو خودت کار کن

هرچی آرزوی خوبه مال تو 🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم با این روحیه ای که تو داری یه هدف متحرکی برا تیکه خوردن😐 یه کم رو خودت کار کن

دقیقاً 

حرفاتونو قبول دارم 

پیش شوهرم بشینم سکته میکنم از کارای دخترداییش  هی میچسبه به شوهرم بارها خواهرشوهرام بهش گفتن ...

لج میکنه، اهمیت ندین

همسرتون باید بهش کم محلی کنه

شما هرچی حساسیت نشون بدین بدتر میکنه

2731

باید اعتمادبه نفستوبری

بالا ببری

تو جمع فقط به حرفهاشون

گوش بده و لبخند بزن

اظهارنظر نکن

متلک انداختن روتو یه طرف دیگه کن ، پوزخند بزن

باید عادت کنی به بی توجهی کردن بهشون

وگرنه زندگی رو برای خودت زهر می کنی

لج میکنه، اهمیت ندین همسرتون باید بهش کم محلی کنه شما هرچی حساسیت نشون بدین بدتر میکنه

من اصلاً محلش نمیدم 

حتی به روی شوهرمم نمی اوردم 

فقط یه بار شوهرم خواب بود نتش روشن مونده بود پیام اومد باز کردم دیدم دخترداییشه براش قلب فرستاده بود آتیش گرفتم یه جنگ راه انداختم با شوهرم اونم فقط گوش کرد آخرش گفت بهم اعتماد نداری؟ گفتمش نه 

ته و توشو دراوردم فهمیدم دختره کار هر روزش بوده شوهر من اصلاً جوابشو نمیداده فقط سین میکرده 

چند روز بعدش خالش بهم گفت ه ر ز ه چون عروسی نگرفته بودیم تو عقد بودیم هنوز خونه خودمون نرفته بودیم شوهرم مدام خونه ما بود 

شوهرم که فهمید زنگ زد خالش یه دعوای درست و حسابی راه انداخت بعدم گفت ه ر ز ه اون برادرزادته که به مرد زن دار استیکرای مزخرف میده بعدم همشونو بلاک کرد😄 

باید اعتمادبه نفستوبری بالا ببری تو جمع فقط به حرفهاشون گوش بده و لبخند بزن اظهارنظر نکن متلک ا ...

من آدم کم حرفیم تا ازم سوال نکنن حرف نمیزنم 

همیشه سعی میکنم تو جمع مختصر و مفید جملمو بیان کنم

2740
من اصلاً محلش نمیدم  حتی به روی شوهرمم نمی اوردم  فقط یه بار شوهرم خواب بود نتش روشن مون ...

چقدر مزخرفن

خداروشکر که همسرت فهمیدست

این جور دخترا مرض دارن، عقده دارن چون طرف قبلا بهشون پانداده

هرچی گفتن یه لبخند ملیح بزن . جوابشونو نده . تا خودشون خجالت بکشن

وقتی یه نفر میخاد با حرفاش ناراحتتون کنه خونسرد باشید و آرامشتون رو بهم نریزید اون هدفش بهم ریختن آرامش و اعصاب شماست پس نباید این اجازه رو بهش داد..