2733
2739
عنوان

قضیه گمشدن داداشم

| مشاهده متن کامل بحث + 2075 بازدید | 55 پست

یوسف گمگشته بازآید به کنعان غم مخور💖تبریک میگم خصوصا برای دل مادرت خوشحال شدم چقدر سخت بوده براشون،وبرای اون خانم طلب آمرزش دارم،مادرت بخشیدش؟

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
ظاهرا درگیر اوردن بچه از پرورشگاه بودن و بهشون ندادن و به همه اعلام کردن از پرورشگاه اوردن داداشم م ...

وای تبریک میگم انشالله که همیشه جمعتون جمع باشه همراه با سلامتی و لب خندون تو رو خدا به مادرت بگو دعا کنه برادر شوهر منم گم شده موقعی که تازه فارغ التحصیل شده بود خبری ازش نیس مادرشوهرم خیلی چشم انتظارشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وای تبریک میگم انشالله که همیشه جمعتون جمع باشه همراه با سلامتی و لب خندون تو رو خدا به مادرت بگو دع ...

عزیرم یه پیج هست به نام حامی گمشدگان عکسشو بدین اونجا  شاید مث داداشم معحزه شد و پیداش کردین

2740

حدود سه ماه پیش هم تو بیمارستان تامین اجتماعی شهریار یک خانم از بخش زایمان یک پسر بچه یک روزه رو میدزده . سه ماه پلیس دنبالش بوده تا اینکه بچه رو پیدا میکنن و تحویل خانواده میدن. زنه بچه دار نمیشده شوهرش طلاقش میده اینم بچه رو میاره میگه وقتی طلاقم دادی باردار بودم اینم پسرم، اینطوری میخواسته شوهرشو برگردونه خلاصه نتونسته به همسرش ثابت کنه و زنه هم بچه رو میبره میذاره در مسجد که میبینن و به پلیس خبر میدن فیلمش تو سایتای خبری هست که بچه رو تحویل میدن

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
داداشت از زندگیش با اونا راضی بوده؟؟بیشتر تعریف کن داداشت چیا میگه     دوسدارم بدونم

متاسفانه پدرش تو جنگ موجی شده و یکم تنش داشته و اذیتشون میکرده گاهی اوقات البته دست خودش نبوده

الانم فیزیوتراپه و هم رشته منه

2706