2733
2739
عنوان

قضیه گمشدن داداشم

| مشاهده متن کامل بحث + 2075 بازدید | 55 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان باهاش احساس راحتی میکنین؟سختتون نیست حس یه غریبه بهتون نمیده؟داداشت خودش موذب نیس؟ 

والا وقتی دیدیمش انقد خوشحال بودیم که همه بغلش کردیم حتی ما ک اصلا اونموقع ک گم شده بود نبودیم

میدونی خس صمیمیته از همون بار اول بوجود اومد 

البته داداشم یکم خجالتی بود ولی بعد ک صحبت کردیم و اینا گفت فکر نمیکردم اینجوری ازم استقبال کنید خوشحالم ک یهویی پنج تا خواهر برادرمو پیدا کردم

فقط دوست داشتم اونجابودم میدیدم مادرت چطورپسرشوبعد۲۷سال بغل میکنه به قدوبالاش نگاه میکنه وچه اشکککک ...

فقط بغلش میکرد و ماچش میکرد و میگفت منو کشتی مادر جوونم به لبم رسید مادر خداروشکر سالمی خداروشکر 

2728
داداشت زن نگرفته اون زنه بهاش مهربون بوده حالا

نه مجرده ولی ظاهرا با یکی دوسته قصد جدی داره 

میگه باهام خوب بودن

ولی باباش تو جنگ موجی شده و وضع مالیشونم خوب نبوده مادرشم تحت فشار بود و از ده سالگیش افسردگی شدید میگیره

2740

این تاپیکت خیلی قشنگه باید پربازدید میشد تا همه مثل من اشک شوق بریزن برای وصال مادر و فرزندی بعد ۲۷سال ، خیلی خوشحال شدم خیلی، عنوان تاپیکت رو بد انتخاب کردی ،باید می زدی وصال مادر و برادرگمشده ام بعدِ ۲۷سال...خدا ب مادرت عمر طولانی بده ،، عزیزم برادرت که گمشده بود فرزند چندمه خانواده ست؟