2737
2739
عنوان

حساب همسرم خالی شده!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 10068 بازدید | 134 پست
عزيز كار مشكوكي نكرديد  اخه همينجوري هك نميشه كه  مثلا خريد اينترنتي نكرديد كه رمزتونو ب ...

نه هیچکدوم

واقعا موندم

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کجا کارت کشیدید؟ یه جا کارتتون رو کپی کردند باهاش رمز دوم گرفتند و خرید کردند

تو این دو سه روز چندجا خرید کردیم 

همشونو یادمه 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
کارتتون رمز،دوم داشت ؟

آره عزیزم

2728
پلیس فتا پیگیری میکنه

خداکنه بشه کاری کرد

خانم جدیدا سرقت میکنن از حسابا. از داداش منم ۲تومن سرقت شده... سامانه هایی که باش خرید میکننن مثل ۷۲ ...

من الان 780دارم چکارکنم؟حذفش کنم تمومه؟یا رمز دوممو عوض کنم؟چون قسطامونو بااین کارتم انجام میدم یدفه پولمونو نبرن بدبخت شیم

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد
من الان 780دارم چکارکنم؟حذفش کنم تمومه؟یا رمز دوممو عوض کنم؟چون قسطامونو بااین کارتم انجام میدم یدفه ...

برو رمز رو عوض کن 

780 هم پاک کن

خداکنه بشه کاری کرد

نمی خوام ناامیدت کنم ولی اگرم به پولتون برسید زمان میبره.

یه بارداری پوچ و سقط از سرم گذشت؛ و دوباره یه سقط خودبه خودی، دعا کنید منم لایق مادر شدن باشم...
2738
نمی خوام ناامیدت کنم ولی اگرم به پولتون برسید زمان میبره.

چی بگم

اینم هست

برو رمز رو عوض کن  780 هم پاک کن

چقد ازتون بردن؟

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد
من الان 780دارم چکارکنم؟حذفش کنم تمومه؟یا رمز دوممو عوض کنم؟چون قسطامونو بااین کارتم انجام میدم یدفه ...

رمز دوم عوض کن عزیزم.از نرم افزار بام استفاده کنید یا اونا که مال بانکه

اخه اللن هممون براي قبض و قسط از اين سامانه ها استفاده مي كنيم 

واقعا نميشه استفاده نكرد 

پولامونو بايد بريزيم تو بالشتمون طاهرا امن تره

خدا جونم ميدونم به زودي بهم ني ني ميدي پس از الان كمكم كن مادرخوبي باشم براش💕😍
2706