2733
2734
عنوان

حساب همسرم خالی شده!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 10068 بازدید | 134 پست
فعلا هیچ🙂

عزیزم پولتون بهتون برگشت ؟؟ از کارتم ۲ تومن دیروز برداشتن نمیدونم چیکارکنم

صلوات فراموش نشه                                                 🌸 اللّـــهم صلِّ علی محمدِِ و آل محمد 🌸
عزیزم پولتون بهتون برگشت ؟؟ از کارتم ۲ تومن دیروز برداشتن نمیدونم چیکارکنم

سلام عزیزم 

بله😍همین دیروز از فتا زنگ زدن 

کل پول رو برگردوندن تو حساب

دزد رو پیدا کرده بودن 

برمیگرده پولت ایشالا

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم  بله😍همین دیروز از فتا زنگ زدن  کل پول رو برگردوندن تو حساب دزد رو پیدا کرد ...

خداروشکر عزیزدلم خوشحال شدم ❤

صلوات فراموش نشه                                                 🌸 اللّـــهم صلِّ علی محمدِِ و آل محمد 🌸
خداروشکر عزیزدلم خوشحال شدم ❤

قربانت🤩دعا میکنم پولت بزودی برگرده 

پیگیر باش

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2731
قربانت🤩دعا میکنم پولت بزودی برگرده  پیگیر باش

عزیزم خداروشکر الان متوجه شدیم اشتباه از بانک بوده ممنوتم ازت مهربون. همیشه شاد و سلامت باشی ❤😘

عزیزم خداروشکر الان متوجه شدیم اشتباه از بانک بوده ممنوتم ازت مهربون. همیشه شاد و سلامت باشی ❤😘

چه خوب 😍😍الحمدلله 

ببخشید شما میدونید که فقط و فقط با داشتن یک شماره کارت میشه کسی و هک کرد یا نه ؟  ممنون میشیم ...

ن عزیزم نمیشه

2740

سلام توی صفحاتی که از سایت ها را باز میکنید و میخواهید نظری از خودتون ثبت کنید این پیام میاد (باید اول عضو سایت بشی گلم )و اغلب از شما رمز میخوان رمز عبور میخواد. خریدهای اینترنتی که نگم برات.همشون این گزینه رو دارن که متنفرم ازش این گزینه( مرا به خاطر بسپار✓ ) هیچ وقت تیکش رو نزنید.بس که ما ایرانیها راحت طلبیم نمیخوایم برای دفعه بعد رمز رو وارد کنیم.سخته اخه خیلی.خب باید حساب اینهارو خالی کنن دیگه.

سلام دوست عزیر، متاسفانه امروز ۱۱ میلیون حسابم رو خالی کردن اشتباه از خودم بود اطلاعات کارتم رو با یه پیامک جعلی وارد کردم ، میشه بگید حساب شما هک شده بود ؟ چه مدت طول کشید به پولتون برسید؟ اصلا قابل برگشت هست این پول؟؟؟ 

خدایا شکرت...
ممنون میشم جواب بدید 

سلام عزیزم بله حساب ما هک شده بود

حدودا ۴ ماه طول کشید برگرده

سلام عزیزم حساب همسر منم هم شده ۹ میلیون کل حسابشو خالی کردن الان یه ماه هست به پلیس فتا مراجعه کردی ...

سلام عزیزم

ما حضوری پیگیری کردیم

2706