2737
2734
عنوان

دیشب شوهرم حرفایی بهم زد که تا صبح گریه کردم!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 6205 بازدید | 89 پست
یعنی واقعا دیگه منو دوس نداره؟

مگه میشه 😐 با یه دعوا چیزی از عشقش کم نمیشه ولی اگه ب این رفتارت ادامه بدی مخصوصا وقتی بچه بدنیا بیاد ازت سرد میشه 

غلبه کن ب حس کنجکاویت اینو بدون که اگه یهو سرش تو گوشی بودو طولانی شد شما ازش سوال و پرسش کنی بدتره چون بیرون میتونه هرکاری کنه بدون اینکه شما متوجه بشی پس خیلی پاپیچش نشو بزار درکنارت احساس ارامش کنه 

ببین من فقط میدونم خانومایی ک خیلی چک میکنن شوهرشونو نتیجه عکس میده شوهره دروغگو میشه پنهانی کار زیاد انجام میده جاری کوچیک خودم انقدر شوهرشو چک میکنه حتی میخواد بره دسشویی میگه کجا میری و فکر میکنه مدیون این سختگیریاشه ک شوهرش از دستش نپریده اما من چیزایی دارم میبینم ک متاسفانه خودش متوجه نیست 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه میشه 😐 با یه دعوا چیزی از عشقش کم نمیشه ولی اگه ب این رفتارت ادامه بدی مخصوصا وقتی بچه بدنیا بی ...

توروخدا دعاکنید واسم 

دعاکنبد بتونم ب حس شکم غلبه کنم

خانوما میشه یه صلوات واسه سلامتی کوچولوم بفرستین؟
2728
توروخدا دعاکنید واسم  دعاکنبد بتونم ب حس شکم غلبه کنم

شک یجوریه ک هرچی باهاش جلوتر بری ریشه هاش قوی تر میشه روح و روانتو میخوره مث جذام الان شما بارداری چرا اعصاب خودتو بچت رو داغون میکنی 

مثلا وقتی داره با گوشی ور میره برای اینکه غلبه کنی و سمتش نری یا ازش سوال نپرسی برو خودتو مشغول کن اهنگ گوش بده ، رمان بخون و.. اینطوری حداقل یه نیم ساعتی تنهاش گذاشتی بعد برو سمتش کم کم عادت میکنی 

مردا از حس اینکه زندانی هستن متنفرن ازادش بزاری بیشتر سمتت میاد و احتمال خیانت کمتره 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

عزیزم من خیلی خوب درکت میکنم. توو بارداری ادم خیلی حساس میشه و بعد از زایمان هم ادامه داره. منم ازین جرو بحثا زیاد داشتم و دارم باوجود اینکه میدونم شوهرم بهیچ وجه اهل خیانت نیست اما کاش مردا میدونستن خانوما توو بارداری به توجه دو برابر نیاز دارن. چقد نفهمن اووووف

وای عزیزم اشکال نداره تو زیادی حساس شدی همه گاهی یه حرفایی میزنن تو عصبانیت که اصلا حرف دلشون نیست وقتی اومد بشین باهاش حرف بزن بگو به خاطر بارداری هورمونا بهم میریزه و دست خودت نیست زیادی حساس شدی و از دوست داشتن زیاده که بیشتر روش حساسی مطمئنم اونم معذرت خواهی میکنه و از دلت درمیاره

سعی کن زیاد به پر و پاش نیچی و چکش نکنی دقیقا جواب عکس میده و خودت هلش میدی جایی که نباید بره

دربارش تو اینترنت سرچ کن

2740

منم باردارم ولی رفتارم با شوهرم عوض نشد نمیدونم چرا بعصیا باردار که میشن سریع میگن خیانت شروع شده بارداری هیچ ربطی به مسائل زناشویی نداره بلکه باید روابط محکم تر کنه من اوایل بارداریم که خیلی حالم بد بود وحتی نمیزاشتم شوهرم دستم بزنه براش توصیح دادم که بخاطر بارداریه ویک وقت ازم ناراحت نشه الانم که حالم خوبه هیچ مشکلی تو روابط نداریم که بخوام به سرم بزنه شوهرم خیانت کار شدهبنظر من به شوهرت شماهم توضیح بده که به همون اندازه قبل دوستش داری و اعتماد داری فقط هورمونان که باعث این فکرا شدن حتی شده باهم پیش دکترت برید تا ایشون برای همسرتون توضیح بدن 

اگه پاپپیش بزارم بدتر میره تو فاز قهر

عزیزم لازم نیس پا پیش بذاری وقتی اومد خونه عادی رفتار کن انگار نه انگار که دیشب اتفاقی افتاده مثلا چایی بیار جلوی همسرتم بذار بگو با قند میخوری یا خرما یا مثلا بگو فلان لباس منو ندیدی پیداش نمیکنم یا زنگ بزن قبل اومدنش چندتا خرید بگو بکنه

اینجوری اونم بروی خودش نمیاره قضیه حل میشه منو همسرم هم هر وقت بحثمون میشه بعدش اینجوری برخورد میکنیم یادمون میره

تو دعوا که نقل و نبات نمیدن گلم منم تو دعوا همیشه میگم ولت میکنم می رم یا دیگه دوست ندارم ولی هههههیچچچچ جا نمیدم عاشقشم هستم  

استارتر منم چند روز پیش اشتباه شما رو کردم و حتی اینجا تاپیکم زدم و واقعا تحت تاثیر تاپیکای خیانت بودم وهستم متاسفانه

ولی باز گو کردن و برطرف کردن شک شاید برای خودمون خوبه اما طرف رو داغون میکنه مخصوصا اگر طرف مقابل حساس باشه و ریگی به کفشش نداشته باشه

ضمنا حس میکنم این شک ها بنوعی قبح مسئله رو هم میریزه 

شمام بهتره بشینی باهاش صحبت کنی و یجوری وانمودکنی که این افکار تحت تاثیر همورمونای بارداریت بوده و قول میدی کنترلشون کنی و کلا با افکار منفی مبارزه کنی

اینم که گفته هیچ حسنی نمیبینه کاملا تحت تاثیر عصبانیت بوده و هیچ صحتی نداره

منم قبلا یکی دوبار تو دعوا از سر بیتجربگی میخواستم همسرمو بترسونم میگفتم ازت بدم میاد و این حرفا درحالیکه یه لحظه بدون اون نمیتونستم   

که بعدها کاری کرد که دیگه این حرفو نزدم  

و خدایی که بشدت کافیست... 

مقصر خودتی خانوم اون ک گوشیش در دسرس شماس چرا شک میکنی اگ میخاس خیانت کنه هزار جا قایمش میکرد همینطوری ک تو میای نی نی سایت اونم حق داره سایتی اینستایی جایی بره