2733
2739
عنوان

اقدامی های شهریور

| مشاهده متن کامل بحث + 211 بازدید | 59 پست
شماهایی که خیلی وقته تو اقدامید تا حالا پیگیری نکردید که خودتون یا شوهراتون مشکلی ندارین؟

چرا خانومم من که ۸ ماه تو اقدامم از همون اولش زیر نظر متخصص ام من خودم pcoهستم که دکترم گفت حتما تا ۶ ماه باردار میشی نشدم شوهرم فرستاد ازمایش دیدیم شوهرم ضعیفه

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی کار خوبی میکنید الان اقدام کنید فصل خوبیه تو گرما نیوفتید من که مردم تو گرما

بچه باید نیمه اولی باشه تا عقب نیفته

رایانم جون مامان خدا تورو برامون حفظ کنه کاش بشه زودتردستاتو لمس کنم پسرم😘😘😘❤❤
من هفت ماهه ازدواج کردم. نه متاسفانه یه سقط داشتم ولی دیگه تو شهریور باید اقدام کنم دکتر بهم گفت از ...

چرا سقط کردی عزیزم؟

🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد 🌸👇     لینک تاپیک های مفید🔗    ❤خدایا شکرت💚خدایا شکرت💚خدایا شکرت🌸لطفا کتاب خوب سراغ داشتید بهم معرفی کنید🤩🤩🤩🤩 دعای افزایش رزق و روزی👈یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّةِ الْمَتینَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی. ❤سلام بر حسین                                                                                    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤یا ابوالفضل العباس ادرکنی💚یا رقیه💚یا علی اصغر🤩💚
2731
بچه باید نیمه اولی باشه تا عقب نیفته

چه فرقی داره الان مثلا ماها زودتر رفتیم مدرسه چی شده اتفاقا نیمه دوم بهتر هستش بچه ذهنش بزرگتر میشه

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤
2740

این ماه خیلی امید داشتم اما دگ دارم ناامیدمیشم چهارروز عقب انداختم دردشو دارم

حتما به شوهراتون بگید ازمایش اسپرم بده.خیلی وقتا مشکل از شوهره و خانما خودشونو میندازن تو عذاب و پیگ ...

گفتم یکسال شه بعد

حتما به شوهراتون بگید ازمایش اسپرم بده.خیلی وقتا مشکل از شوهره و خانما خودشونو میندازن تو عذاب و پیگ ...

بعد ۶ ماه حاملگی صورت نگرفت اولین قدم همین از اسپرمه

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود
چه فرقی داره الان مثلا ماها زودتر رفتیم مدرسه چی شده اتفاقا نیمه دوم بهتر هستش بچه ذهنش بزرگتر میشه

زودتر تموم کنه یکسال جلوتره