2733
2739

وای پسرامون خیلی جالب بودن یکی بنده خدا از دهات بود ب گفته خودش میگف ندیدم ندیدم الان ک دیدم جوگیر شدم انتخاب واحد ک تموم شد ی روز با موی بلوندو خط چشم دنباله دار اومد کلاس 🤣🤣🤣😐😐😐😐اسمشم جمشید بود 

یکیشون کت شلوار نقره ای شاین میپوشید با سوییشرت نارنجی از زیر کت کلاهشم مینداخت بیرون کت  

یکی کیف پاسپورتی دخترونه مینداخت 🤣🤣🤣🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
امیدوارم کردی

اصلاااا نگران نباش بری اونجا سریع با همه دوست میشی اززز بس باحالن همشون استادا هم خوبن فکر کن ما انقدر صمیمی شدیم بهمون میگفتن گروه جوگیرا😂اخه روز اول اینجوری صمیمی بشیم یکم تعجب اوره اما عالی بود پسرای گروه هم تو فکر عاشق شدن و این چیزا هم نبودن هممون با هم دوست بودیم هنوزم دوستیمون ادامه داره میرفتیم خونه های هم میموندیم یکی از پسرا اسمش پویان بود مامانش اینا یک هفته رفتن مسافرت یک هفته ما هممون خونه اونا بودیم انقدر خوش گذشت😂

موفق باشی عزیزم😍

یه کیف دفتر خودکار تیپ دانشجویی خوووووشگل  زرق ورق اویزون نکن ارایش ملایم عطر خوب  تمیز ...

والا من همیشه ی خرس کوچولو ب کیفم اویزون بود همه هم دوسش داشتن

یکی از عزیزانم مریضه ..بیشتر از هر وقت دیگه ای به دعاهاتون نیاز دارم❤
2738
یادش بخیر  من روزای اول دانشگاه با کفش پاشته بلند میرفتم  😑

وای چراااااااا آخه یاد من میاری؟؟،باورم نمیشه تازه من ترم دو بودم چند روز این فاجعه رو تکرارکردم..یادمه یع روز راهرو ساکت فقط صدای تق تق کفش من میومد رسیدم در کلاس در باز بود دیدم پسرا خم شدن ببینن کیه؟؟،؟😟😟😖

وای چراااااااا آخه یاد من میاری؟؟،باورم نمیشه تازه من ترم دو بودم چند روز این فاجعه رو تکرارکردم..یا ...

خیلی ضایع بودیم😁🤣

لطفا واسه روح مادر مهربونم صلوات بفرستین و دعا کنید خونه دار شم🌹