2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نگو من باید یه سال پشت کنکور بمونم😢😢😢

ای بابا چن تا پشت کنکوری داریم اینجا من فک میکردم تنهام

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉

روز اول  یادم رفت دفتر دستک ببرم نشستم ملتو نگاه کردم 😑

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗

خاطرات خاصی نداشتم فقط اینکه همون روزاول با۳نفردوست شدم ک تااخردانشگاهم باهم بودیم.

تیپمم یادم نمیاد واقعا  

چیزخاصی نیس ولی ..مانتو مشکی وشلوارجین وکتونی وکیف دستی ی خورده بزرگ واینا دیگه باارایش ملایم😐

پروردگارا فقیر آن است ک تورا ندارد..♡

کلاسور فقط ببر دفترای اضافی نبر با خودت خودکار و مداد نوکی این چیزا هم که میدونی البته ببین چی میخوای بپوشی کیفشو مثلا با رنگ مانتوت یا کفشت ست کن یه لباس خیلی دخترونه و خانومانه بزن با ارایش ملایم

من روز اول دانشگاه با دوستم یه جا قبول شدیم وقتی وارد شدیم انگار این گنگسترا عینکمونو با ژست گذاشتیم رو موهامون و کلی خندیدیم از همون روز اول با همه دانشجو ها دوست شدیم منی که انقدر خجالتی بود روز اول با همه دوست شدم😂واقعا دانشگاه عالیهههه تیپمم شلوار مشکی و مانتو طوسی بلند با مقنعه و کیف مشکی و کفش اسپرت طوسی

2706