2733
2734
عنوان

به کسی علاقه پیدا کرده ام

| مشاهده متن کامل بحث + 3883 بازدید | 346 پست
شاید هم داره فکر میکنه برم خونه کی تلپ بشم واسه شام یا به خاموش کردن کولر توسط باباش فکر میکنه پسرا ...

نه خانوادش بوشهرن.الان تبریزه ها.دانشگاهمون تبریزه

سلام دوستان. کلاس ما برای اطلاعیه ها و جزوه ها یه گروه تشکیل دادن در تل و خب همه هستن.من امروز طرفا ...

خب نوشته همه رو برادر خواهر می بینه خب تو هم خواهرشی دیگه بری هیچ گیرت نمیاد چون بعدا میاد میگه گفتم بهت همه رو به چشم خواهر برادر می دیدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب نوشته همه رو برادر خواهر می بینه خب تو هم خواهرشی دیگه بری هیچ گیرت نمیاد چون بعدا میاد میگه گفتم ...

اره فکر کنم.ولی خب فکر میکنم یه جورایی میخواست مثلا خاکی حرف بزنه یا صمیمیت و قصدش رو بیان کنه.نمیدونم به هر حال هر چیزی ممکنه.

2731
اینم خیلی تو خودشه.ولی بهش نمیاد نخبه باشه😐

مگه نمگی درسش خوبه وورزشکاره شاید نخبه باشه  افرادی که درس می خونند از بیرون جذابند بعضیاشون مغرور  بیشتر با خودشون حال می کنند

اوکی شکر 
2738
ی پسر هیچ‌وقت شکست عشقی نمیخوره...وقتی اگ خیانتم ببینه شاید ناراحت باشه حرص بخوره اما نمیشینه خودشو ...

یکی از مایه دار های کلاسه.ولی خودش مشاور تحصیلی به کنکوریا میده و میگه میخوام مستقل باشم.فقط اینو بگم ماشین زیر پاش 300 تایی می ارزه.ولی خب اینا اصلا مهم نیست.بیش تر شخصیتش برام بحث برانگیزه.

مگه نمگی درسش خوبه وورزشکاره شاید نخبه باشه  افرادی که درس می خونند از بیرون جذابند بعضیاشون مغ ...

اره درسش عالیه.ولی هیچ وقت ادعایی هم تو کلاس نمیکنه.همیشه یه گوشه ساکت میشینه صدای استاد رو ضبط میکنه

2706