2733
2739
عنوان

به کسی علاقه پیدا کرده ام

3883 بازدید | 346 پست

سلام دوستان گرامی.من تازه با این سایت اشنا شدم و خب امید دارم که شما عزیزان بتونید به من کمک کنید.من 23 ساله هستم و دانشجوی رشته ی دندان پزشکی هستم.در دانشکده در کلاس فیزیولوژی من به پسری علاقه مند شدم که بسیار خوش چهره و خوش هیکل هست و خب تا اونجایی که در اینستای ایشون مشخص هست 5 سال به طور حرفه ای رزمی کار میکنن.مساله اینجاست که یه سری ویژگی ها داره که عجیبه.

مثلا من به یاد ندارم که به غیر از سیاه رنگی پوشیده باشه.کلا رنگ هایی که برای لباس هاش انتخاب میکنه گرفته و تیره است.

این اقا پسر به شدت احساس میکنم از دخترا فراریه و تا جایی که میتونه نمیخواد باهاشون روبه رو بشه.البته مغرور هم هست ولی هرگز رفتاری از ایشون ندیدم که بیانگر بی احترامی باشه نسبت به اطرافیانش.یک بار هم یکی از دوستانم تعقیبش کرده بود و میخواست ببینه قصدش از به پارک رفتن چیه و در کمال تعجب شاهد این بود که این اقا پسر به مدت 2 ساعت روی نیمکت نشسته و درحالی که موزیک گوش میده به یه نقطه خیره شده.

کلا ادم عجیبیه.من واقعا نمیتونم شناختی نسبت بهش داشته باشم.افسردگی هم نمیتونه داشته باشه چون درسش عالیه.کلا موندم.خیلی برام عزیزه.نمیدونم چه راهی رو برم.

ببخشید از همه ی شما بزرگواران اگه طولانی شد.

ممکنه اعتیاد داشتع باشه

یا

عزیزی رو از دست داده و عزاداریش طولانی شده 

یا

شکست عشقی خورده 

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شاید قبلا عشقی داشته که باهم میرفتن پارک رو اون نیمکت میشستن که الان فوت کرده

ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین                                         🌸پروردگارا✨دستانم بسوی توست🌸نگاهم به مهربانی و کرم توست✨با تو غیر ممکن‌ها ممکن می‌شود🌸نا ممکن‌های زندگی‌ام را ممکن بفرما✨که باخدای بی‌همتایی چون تو🌸معجزه زندگی جان می‌گیرد✨الــهــی آمـیـــن🙏🏻 خدایا شکرت که بهترین معجزه زندگیم پسر نازمو بهم دادی
2738

ببین ادما غیر قابل پیش بینی و عجیبن 

و پسرا غیرقابل پیشبینی تر از دختران کلا

هر حرکتی ممکنه ازشون ببینی 

درضمن افسردگی و شکست عشقی ربطی به درس نداره 

من دوستم شکست عشقی خورده بود اما همچنان درسارو با بهترین نمره ها پاس میکرد 

سعی کن جلوش خودت باشی 

سعی کن با بقیه براش متفاوت باشی 

همین که خودت باشی با بقیه متفاوتی براش 

کی میتونه شبیه تو باشه تو حتی از خودت زیباتری💛

عاشقه  

البته افسردگی چهره های مختلفی داره اینکه میگی چون درسش عالیه افسرده نیست ملاک غلطیه. 

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   

ولی در کل پیشنهاد میکنم عاشق ادمای مغرور که همه عاشقشن نشو 

چون اینجور ادما واسه یه نفر نیستن 

عشقه دیگه دست ادم نیست

ولی سعی کن مثه بقیه دخترا بهش نچسبی

کی میتونه شبیه تو باشه تو حتی از خودت زیباتری💛
اخه درسش که ملاک نمیشع هیلیا هستن تو همچی عالین اما حال روحیسون خوب نیست خیلی از نابغه ها هم اینجوری ...

اره دقیقا

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2706