2733
2734

منم خیلی ناراحت شدم‌ ولی معلوم بود که نمیان منم داشتم با عمم حرف میزدم‌بش گفتم الان به بابام‌زنگ میزنم بش میگم چرا نیومدن منم زنگ زدم گفتم سلام بابا چرا نیومدین مگه دعوتتون نکردم گف ها مهمون برامون اومد دروغ میگف بش گفتم نمیخواد بهم‌دروغ بگین مهمون‌نداشتین به خاطر اون دخترتون نیومدین همیشه شما تفرقه میزارین ولی باشه دستتون درد نکنه خداحافظ قطع کردم

تیکر تولدمه😍😍
منم خیلی ناراحت شدم‌ ولی معلوم بود که نمیان منم داشتم با عمم حرف میزدم‌بش گفتم الان به بابام‌زنگ میز ...

خودتو بیشتر از این ناراحت نکن.خواهرت بد برخورد میکنه ولی بابا و مامانت هم مقصرن که درست مدیری نمیکنن.بچسب به زندگیت و اگر فامیل پدریت واقعا خوبن باهاشون رابطه ت رو ادامه بده.وظیفه ت نسبت به پدر و مادرت هم احترامه،احترام بذار ولی خودتو تخریب نکن

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

که بعدش بابام‌ز‌نگ زد چند بار جواب ندادم‌شوهرم‌جواب داد بعدش که گوشی داد به من بابام‌بهم‌گف تو خودت دعوا درست میکنی میزاری عمه هات رومون حرف بزنن فوشمون بدن بعد انگار ن انگار گفتم کدومشون حرف زدن فوش دادن گفتم‌چرا جلوی کاری دخترتونو نمیگیرین مث عقرب نیش میزنه قایم‌میشه چرا زود قضا وت کردین چرا فقط حرفای اونو شنیدین گف خوب خودش گف گفتم‌خودش گف تو با چشت دیدی یا گوشت شنیدی گف ن گفتم پس چرا باور کردی ساکت شد گفتم من کار به تو ندارم میدونم همش زیر سر مادرم بش گفتم خودت با دستادی خودت منو بردی بیمارستان مامانم بهم زنگ زد حالمو پرسید گفت یعنی نزد گفتم‌بدو ازش بپرس اگه زده من خفه میشم گفتم‌مامانم حتی تو تشیع جنازم هم‌نمیاد 

تیکر تولدمه😍😍
خودتو بیشتر از این ناراحت نکن.خواهرت بد برخورد میکنه ولی بابا و مامانت هم مقصرن که درست مدیری نمیکنن ...

نمیدونی چقد دلم‌گرفته اخه مگه چکارشون کردم 

تیکر تولدمه😍😍
2731
که بعدش بابام‌ز‌نگ زد چند بار جواب ندادم‌شوهرم‌جواب داد بعدش که گوشی داد به من بابام‌بهم‌گف تو خودت ...

دور از جونت عزیزم

منم با وجود اینکه انصافا مامانم همه کار برام میکنه ولی همیشه حس میکنم خواهر بزرگمو بیشتر از من دوست داره  

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...

خوشی امشبو تولد دخترمو برام زهرمار کردن از ته دل از خدا خاستم‌اگه جای حق نشسته حقمو بگیره میگن چوب خدا بی صدا از بس دلمو شکوندن خواهرمو نفرین‌کردم تا این حد شب روزم‌شده گریه تو این سن منو مشکل قلب اخه

تیکر تولدمه😍😍
2738
نمیدونی چقد دلم‌گرفته اخه مگه چکارشون کردم 

درکت میکنم.مجرد که بودم هربار با خواهرم دعوام میشد حتی اگر تقصیر اونم بود مامانم طرفش بود  شاید چون خواهرم انقد زرنگ بود کمتر حرف میزد اما من ساده زبون دراز بودم!

دور از جونت عزیزم منم با وجود اینکه انصافا مامانم همه کار برام میکنه ولی همیشه حس میکنم خواهر بزرگم ...

اخه خیلی واضح نشون بدن خیلی برای ادم‌بد که اونم از نزدیکترین شخص باشه از پدر مادر به خصوص مادرم خس مادری که میگن کجا رفته یعنی خدا وکیلی نگرانم‌نشد قلبش درد نگرف

تیکر تولدمه😍😍
درکت میکنم.مجرد که بودم هربار با خواهرم دعوام میشد حتی اگر تقصیر اونم بود مامانم طرفش بود   شا ...

دقیقا متم اینجورم ساکت نمیشم بلد نیستم رو بدی ظلم سکوت کنم 

تیکر تولدمه😍😍
اخه خیلی واضح نشون بدن خیلی برای ادم‌بد که اونم از نزدیکترین شخص باشه از پدر مادر به خصوص مادرم خس م ...

راستش منم تعجب کردم مامانت پیگیر حالت نشد

راستش منم تعجب کردم مامانت پیگیر حالت نشد

بخدا نشد من خودم برتم‌جای سواله جالبش اینجاست امروز خواهر کو چیکه ام یک سلفی ازخودش  مامانم او خواهر بزرگه ام کوچیکه گرفته گذاشته وضعیتش 

تیکر تولدمه😍😍
2706