2733
2739
عنوان

خاطرات قشنگ زندگیم و اتفاقای جالبو میگم 😍💙

| مشاهده متن کامل بحث + 3205 بازدید | 82 پست
@afrudit     @baran6770     @ارتیمیس     گذاشتم  شمام خو ...

ادامه بده 😍😍

سال من بهترین سال میشه سالی که زندگی پر از زیبایی است❤️😍🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فک کنم رفتن خب همه

تو بزار همه میخونن دیوه چکار داری رفتن یا نرفتم 😂😍

2728
نی نی سایت شماهم خیلی کند شده؟

ن 😂تازه سرعت داره 

2738
نمیدونم واسه من چرا اینطوریه کلافه شدم

بیا عاشقانه اقی بخون 😍

نمیدونم واسه من چرا اینطوریه کلافه شدم

مال منم کند شده اعصابم و خورد کرده اه

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤

اولا شاید میرفتم کلاسی جایی میومد منو میبرد بعد که کم کم علاقش بیشتر شد نمیخواست جایی برم دوستامو دور کرد ازم شاید باورت نشه من هیچ دوستی ندارم ک شمارمو داشته باشه ، صفحه های مجازیمو تل و اینستا رو پاک کرد اولش کلافه میشدم بعد کم کم کنارم ارامش داشت حتی تو کارای بزرگش خودشو و دوستاش ازم نظر میخوان سعی میکنم شرایط باعث نشه از چشش بیوفتم 

خودمم میگم دلم تنگ میشه بیا ببینمت ولی خب کاری هم میکنم ک بخواد بیاد 

البته غر خیییییلی میزنم خیلی کافیه ناخواسته چشش به یه خانم بیوفته حتی بغض میکنم و بارها گفته بخدا حواسم جای دیگه بوده اصن نمیدونم چیو میگی 

یا اینکه حتی بخواد یه بچه ایو ناز بده خوبی میگم بدی هم دارم فقط اینکه خیلی حساسمو تا از دلم در نیاره و حسابی ناراحتیمو از بین نبره میدونه تو خونه ناراحتمو گریه میکنم جلوش نه ها، وقتی نیست اما میفهمه

یبار حرف این شد ک از کدوم اخلاقم خوشش میاد 

گفت حساسیتایی ک سر من داری خودتم رعایت میکنی 

مثلا نمیخوای کسیو نگاه کنم توام نمیکنی یا با دخترا شوخی نکنم تو جمع توام با دوستام حدتو رعایت میکنی 

دیگه مردا از این شوخیا دارن که مثلا خدا حوری میده اون دنیا و اینا 

من بدم میاد از همچین شوخیایی و واقعا اذیت میشم 

میگه با این که من الکی و ب شوخی میگم تو حتی برای تلافی شوخی هم نمیکنی😂

2706